1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

اعلام وضعیت کنید . . .

1. golsaman
  2. hamidreza1378
    hamidreza1378 jamalmusic
    سلام برای پروژه تستر http://220volt.ir/forum/threads/119/page-3 ممکن هست من میکرو رو برای شما پست کنم شما برنامه رو روش بریزن و برام پست کنید اگه امکان داره به من پیام بدید hamidreza13781378@gmail.com
  3. armin
    armin سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
    با سلام
    چرا انقدر انجمن متروکه است؟
    یعنی هیچ کس هیچ سوالی ندارد؟
    1. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
      سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
      این مشکلات پس از راه اندازی فروشگاه و تغییرات در انجمن حل خواهد شد
      به زودی انجمن به قدری شلوغ خواهد شد که کنترل آن سخت خواهد بود نگران نباشید
      ‏1 اکتبر 2018
      armin از این پست تشکر کرده است.
  4. samizbaz
    samizbaz مهران چمنی
    ما توسط جناب دکتر باب پارکر ( خداوند رحمت و ببخشد امواتش رو ) صاحب چند دستگاه از تستر ها مانند بلو رینگ . ای اس آر متر شدیم......خواهش میکنم اگر کسی پروژه ای برای ساخت دارد که مطمئن هست کار میکند اطلاع دهد...شاید با طراحی جدیدتر بتوانیم بازار یابی کنیم...سپاس
  5. samizbaz
    samizbaz مهران چمنی
    ما به یک سرمایه گذار نیاز داریم...اول کار و ایده و برد هایی که برای تعمیرات و یا در صنعت به کار می آید را ببیند بعد تصمیم خود را برای سرمایه گذاری بگیرد...
  6. samizbaz
    samizbaz مهران چمنی
    ما الان تمام بردهای تلویزیون - لباس شویی - کولر گازی ساده - انورتر و غیره را تعمیر میکنیم.خواهش میکنم اگر کسی هست دستگاه اسیلسکوپ و یا لوپ تصویری ای وی جی دست دوم دارد به بنده پیام دهد
  7. samizbaz
    samizbaz مهران چمنی
    با سلام.خواهش میکنم فایل هگز این آی سی یا اینکه یک دستگاه کامل را بصورت محافظت شده برای ما ارسال کنید تمام قطعات بجز فایل هگر و پرو گرامری که این فایل رو رو به آی سی منتقل کنیم داریم....
  8. aminiamini789
  9. داوود امامی
    داوود امامی علی تحیری
    davoodimami@gmail.com اینم ایمیل بنده است.بازم تشکر
  10. داوود امامی
    داوود امامی علی تحیری
    با سلام بنده یک سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.یک مدار شارژر موبایل خورشیدی دارم میسازم.سلول خورشیدی6ولت120میلی آمپر بستم.دوعددباطری گوشی3.7ولت هم باهم سری کردم که ولتاژش شده7.4ولت ویبارباسلول موازی بستم یبارم باخروجی مدارموازی بستم.وقتی خروجی مداربه گوشی میزنم ولتاژ6.5ولت دارم وگوشی پیغام میده درحال شارژ.ولی باطریش پرنمیشه همون حالت میمونه.اگرممنکن یک راهنمایی بفرماییدیامداری که بتونم اینکارانجام بدم ممنون میشم
  11. داوود امامی
  12. armin
    armin مهران چمنی
    سلام
    جناب چمنی شما هنوز قطعات اون اره میزی که ساختید رو میفروشید؟
      مهران چمنی
      سلام. در تایپیک مربوطه ، پاسخ به سوال شما ارسال شد .
      ‏22 جولای 2018
  13. mohammadkanigol
    mohammadkanigol
    فوق لیسانس الکترونیک قدرت
  14. armin
    armin مهران چمنی
    ببخشید جناب چمنی به چه دلیل تاپیک ایجاد شده توسط بنده پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    1. مهران چمنی
      مهران چمنی
      سلام. تایپیک شما قرار بود مهم شود ، به دلیل اشتباهات مدیریتی حذف شده است . نگران نباشید الان تایپیک را بازمیگردانم .
      ‏17 جولای 2018
  15. hadi1982
    hadi1982 علی تحیری
    سلام و خسته نباشید
    آیا میشه آداپتورهای 5 ولت را به12 ولت تبدیل کرد
  16. adlimehr
    adlimehr مهران چمنی
    باسلام جناب آقای چمنی بنده یک دستگاه اره میزی کوچک قوی نیاز دارم درصورت موجود بودن به بنده اطلاع دهید 09141049232
    1. مهران چمنی
      مهران چمنی
      سلام. موجود هست ولی فعلا قصد فروش نداریم. در صورتی که قصد فروش داشته باشیم حتما به شما اطلاع خواهیم داد .موفق و پیروز باشید
      ‏22 جولای 2018
  17. Hadi.m378
  18. twozid6
    twozid6
    سال جدید را به تمام اهالی انجمن برق والکترونیک راتبریک میگوییم وسال خوبی را برای شما عزیزان ازخداوند متعال خواستارم
  19. iceberg
  20. amirfarhang