• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

سوال نصب پورت usb در ضبط صوت خانگی

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

VOLTA

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
باسلام ضمن تشکر قلبی از راهنماییتون.منظور بنده نصب پورت usbدر ضبط صوت خانگی بود چون اگه از قطبین موتور ضبط استفاده کنیم فقط برق داریم.آیا میتونیم از چهار کنتاکت هد استفاده کنیم؟اگه امکانپذیره اونوق محل چار سیم دیتا و برق به کدوم محل هد باید متصل بشه؟ازاینکه وقت گرانبهاتونو جهت راهنمایی به اینگونه مسایل پیش پا افتاده صرف میکنید.قلبا سپاسگزارم.بازم ممنون...

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
لایک ها
1,080
باسلام ضمن تشکر قلبی از راهنماییتون.منظور بنده نصب پورت usbدر ضبط صوت خانگی بود چون اگه از قطبین موتور ضبط استفاده کنیم فقط برق داریم.آیا میتونیم از چهار کنتاکت هد استفاده کنیم؟اگه امکانپذیره اونوق محل چار سیم دیتا و برق به کدوم محل هد باید متصل بشه؟ازاینکه وقت گرانبهاتونو جهت راهنمایی به اینگونه مسایل پیش پا افتاده صرف میکنید.قلبا سپاسگزارم.بازم ممنون...
با سلام:
اطلاعات ضبط صوت خانگی آنالوگ و اطلاعات ضبط های یو اس بی دیجیتال می باشد. اگر می خواهید ضبط صوت قدیمی را یو اس بی خور کنید از مدارات اماده این کار استفاده کنید. خروجی .AUX ضبط قدیمی را به بورد یو اس بی خور وصل کنید.

VOLTA

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
ضمن عرض سلام وتشکر مجدد از اساتید بزرگوار ضبط صوت کاست دار بنده درگاه AUX ندارد.اونوقت به نظر اساتید بزرگوار بنده بایددر وحله اول مشکل AUX رو حل کنم بعدا درگاه و برد USB رو وصل کنم؟..ممنون میشم بازم از راهنماییتون بهره مندم بفرمایید..با تشکر...

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
متصدی کانال انجمن در آپارات
کاربر VIP الماس
لایک ها
345
ضمن عرض سلام وتشکر مجدد از اساتید بزرگوار ضبط صوت کاست دار بنده درگاه AUX ندارد.اونوقت به نظر اساتید بزرگوار بنده بایددر وحله اول مشکل AUX رو حل کنم بعدا درگاه و برد USB رو وصل کنم؟..ممنون میشم بازم از راهنماییتون بهره مندم بفرمایید..با تشکر...
ضبط صوتتون رو باز کنید خروجی های صدا رو به ورودی قسمت آمپلی فایر ضبط متصل کنید

Mse

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
2
سلام دوست عزیز
اگه خودتون میدونید که آی سی ورودی صدا کجاست که میتونین بهش سه تا سیم وصل کنین بعد اون سه تا سیم رو به خروجی برد usb خور وصل کنین
اگر هم نه که میتونین ببرین به تعمیرگاه وسایل صوتی و بهشون بگید که ورودی صدا یا همون AUX میخوام اونا هم همون کار بالا رو واستون انجام میدن.

آخرین ویرایش: