• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

تفریحی اکانت من و شما در سایت بازی آنلاین GAMEZER

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
867
سلام

سایت GAMEZER.com یکی از قوی ترین سایت ها در عرصه بازی های آنلاین است.
در این سایت بازی هایی نظیر ( بیلیارد - شطرنج - گلادیاتور ) به صورت آنلاین بین کاربران انجام می پذیرد .
تمامی کشور های جهان در این سایت بین 1تا 20 روم ( اتاق ) مخصوص به خود را جهت بازی دارند .
مسابقه های شبانه ، جوایز و رقابت های مهیج در آن ،محبوبیت این سایت را چند برابر کرده است
ولی متاسفانه به دلایل نامعلومی ،دو سالی است که این سایت بازی آنلاین فیل ت شده است .

خود من 4یا 5سالی هست که در این سایت عضو هستم و در 2سال ابتدایی نزدیک به 6هزار بازی آنلاین بیلیارد انجام دادم و تقریبا جزو برترین های روم ایران بودم .
با بیشتر شدن گرفتاری ها ،فعالیتم رو در اون سایت خیلی کاهش دادم و در حال حاضر شاید سالی 2-3بار بیشتر وقت نکنم به این سایت سر بزنم ولی در کل میتونم بگم که
بازی در این سایت واقعا اعتیاد آور است و مانند سایر بازی های ( کلش آف کلن ) یا ... میتونه روز و شبهاتون رو ازتون بگیره .

اسم اکانت من تو این سایت PowerFull +1 هست که در زیر یک کلیپ از نحوه بازیم رو میزارم تا خاطره ای از اون داشته باشیم .
در این کلیپ می بینید که با یک دست دوربین رو گرفتم تا فیلم بگیرم و با دست دیگه توسط موس پد دارم بازی میکنم و پس از اینکه ضربه اول را طرف مقابل می زند ، 8ضربه بعدی رو من میزنم و برنده می شوم .
اگر در این سایت بازی کرده باشید می دانید که زدن 8توپ پشت سر هم ، واقعا کم دیده شده و تمرین خیلی زیادی میخواد تا بتوان به این سرعت بازی را بدون فرصت دادن به حریف ،برد.

این تایپیک را برای آن ایجاد کردم که اگر دوستانی در این سایت اکانت دارند یا مشغول بازی هستند ،اسم اکانت خودشون رو در همین بخش ارسال کنند .
در صورت تمایل به دیدن نمونه از بازی بیلیارد .... کلیپ زیر را مشاهده کنید

پیوست ها