1. کاربر مهمان عزیز ؛ اولین سال همراهی شمارا در انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت تبریک عرض می نماییم . امید است با عضویت و فعالیت و مداومت در تبادل اطلاعات در این انجمن علمی ،بازهم شاهد حضور مستر شما باشیم .
    بستن اطلاعیه
  2. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

آموزشی اطلاعات و توضیحات کاربرد تستر قطعات الکترونیک ( 100%عملی )

شروع موضوع توسط MehranChamani ‏4 مارس 2016 در انجمن مدارات و دستگاه های الکترونیکی قابل برنامه ریزی

1. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیریت تبلیغات سایت عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    186
    امتیاز دستاورد:
    43
    تحصیلات:
    کلاس دهم
    دوستان عزیز یادآوری کنم که اگر کسی pcb رو داره برای ما قرار بده تا دوستان استفاده کنند

با تشکر

2. imannn

imannn کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    14
    امتیاز دستاورد:
    3
    تحصیلات:
    دانشجو
    با سلام ب شما محمد جان فایل پی سی بی در پوشه ای ک جناب چمنی در سایت اشتراک گزاشتن ک بود فقط خازن هایی ک برایه نویز در ان استفاده شده بود در پی سی بی نبود ک اون ها رو هم میتونید در پشت برد وقتی منتاژ تموم شد اعمال کنید اگر باز پیدا نکردید یا مشکلی بود بگید بنده واستون در پروتوس شبیه سازی کنم و پی سی بی رو تقدیم کنم

MehranChamani و MohammadReza245539 از این پست تشکر کرده اند.
بارگذاری...

این بخش را به اشتراک بگذارید :