• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
861
ruvi_1536964261_b7xm7.jpg

از عرش صدای ربنا می آید
فریاد خوش خدا خدا می آید
فریاد که درهای بهشت باز کنید

میهمان خدا پیش خدا می آید

با نهایت تاسف و تاثر و ناباوری ، درگذشت حاج علی تحیری را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم .

جناب مهندس علی تحیری یکی از اساتید بسیار بسیار قوی در زمینه الکترونیک،مکانیک و برق بودند که هدفشان نشر علم و آموزش آن به سایر کاربران بود .

جناب تحیری در دوشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۵ با ارسال رزومه فنی خود ، فعالیت خود را رسما به صورت همکار افتخاری در این انجمن آغاز کردند.
2019-03-10_120933.jpg

در طی 3سال فعالیت خود در این انجمن ، با تمام قوا و توان ، به ایجاد تاپیک های علمی و آموزشی و همچنین پاسخ به سوالات تخصصی کاربران پرداختند .

2019-03-10_114839.jpg

امروز با خبر شدیم که متاسفانه ، این استاد گرامی ،در روز چهارشنبه ،15 اسفند 97 و در شصت و دومین زمستان زندگی خود ، به دلیل ایست قلبی ،چشم از جهان گشودند و دار فانی را وداع گفتند .

رفت تا نامش در زمین پاک بماند
آسمانی تر از آن بود که در خاک بماند

42n4_photo_2019-03-09_13-59-11.jpg

مراسم ختم ایشان روز دوشنبه 97/12/20 در مسجد جامع سمنگان (نارمک) ساعت 16 تا 17:30 واقع در نارمک خیابان سمنگان منعقد میباشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نزدیکان ایشان به شماره 09192001634 تماس حاصل فرمایید .

انشالله روحشان قرین رحمت الهی قرار بگیرد و از خداوند برای این عزیز ، آمرزش و بهشت ابدی را خواستاریم .

جهت شادی روح این تازه درگذشته ،رحم الله من یقرأ فاتحه مع الخلاص و الصلوات

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
متصدی کانال انجمن در آپارات
کاربر VIP الماس
لایک ها
344
بنده با شنیدن این خبر بسیار متاثر شدم ما در این ۳ سال و اندی که در این انجمن با جناب تحیری همراه بودیم چیزهای بسیاری از ایشان یاد گرفتیم ایشان همیشه میفرمودند که ذکات علم نشر کردن آن است و من این صفت پسندیده را از ایشان یاد گرفتم و راه ایشان را ادامه خواهم داد
روحشان شاد و مورد رحمت حق تعالی

armin

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
32
سلام
واقعا ناراحت شدم
ایشون یکی از بهترین اعضای این انجمن بودن
شما همیشه اسم آقای تحیری رو در بیشتر تاپیک های این انجمن می دیدید که نشانه کمک و فعالیت ایشون بودن
جای خالی ایشون از این به بعد در انجمن واقعا احساس میشه
روحشون شاد

آخرین ویرایش:

behzadgarrett

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
23
واااااااای خدا باورم نمیشه :frown: خیییییلی خییییییییلی ناراحت شدم ...
ایشون یکی از بهترین و باعلم ترین اساتید و مهندسین جامعه برق و الکترونیک بودن . روحشان شاد و قرین رحمت ...:rose-dead::rose-dead::rose-dead:

اصلا باورم نمیشه که همچین استاد بزرگی رو از دست داده ایم :(((( ........

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
440
درگذشت این استاد فهیم و با دانش را تسلیت میگم و برای خانواده ایشان از خدا صبر و تحمل می خواهم

آخرین ویرایش:

surena99

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
7
خدا رحمتش کنه .....
خیلی خوب و کامل راهنمایی میکرد..
خداوند انشاا... به خانوادشون صبر بده.