• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

سوال کشیدن برق از تیر برق شهری با کابل برق با توان 15000 وات

در مجموع 2 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

mohammad.mjsh

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
سلام دوستان پیشاپیش عذر خواهی میکنم اگر توی سوالم یا هر قسمت دیگه هر مشکلی وجود داره چون نه به انجمن و نه به برق وارد نیستم.

من میخوام از تیر برق شهری برق بکشم (مسائل قانونی و اخلاقیش مورد نظر نیست) و مصرفم حدود 15000 وات هست ، میخواستم ببینم که امکانش هست یا نه؟ چون الان یک کابل کشیدم اما قبل از اینکه ازش استفاده کنم متوجه شدم که حداکثر توان این کابل و پریزی که بهش وصل کردم نهایتا 3 الی 4 هزار وات هست و دیگه منم ازش استفاده نکردم که مشکلی پیش نیاد.
میخواستم ببینم چه کابلی مناسب هست و چه پریزی چون وسط راه مجبورم کابل رو قطع کنم و یک پریز مادگی بهش بزنم و هر روز کابل دیگه ای رو به این متصل کنم و سر دیگش رو هم ببرم جایی که وسایلم هست و اونجا متصل کنم.
غیر از کابل و پریز مورد نظر میخواستم ببینم اتصالی که به کابلهای تیر برق متصل میکنم باید جور خاصی باشه؟ حالت معمول ما سیم لخت رو به دور سیم دیگه ای میپیچیم و چسب برق میزنیم ، این هم همون طور هست یا باید کار خاصی انجام داد، چون نمیخوام یک وقت از اون قسمت اتصال آتیش سوزی بشه.

ممنون میشم به زبان ساده راهنماییم کنید چون تخصصی ندارم، سپاس.