Template errors

• Template public:post_macros: Cannot call method isMemberOf on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:927)
  • کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گردد. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

همفکری تولید برق برای همیشه !

در مجموع 7 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 0 نفر شامل 0عضو و 0مهمان در حال مشاهده این موضوع است

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
متصدی کانال انجمن در آپارات
کاربر VIP الماس
لایک ها
319
خسته نباشید آقای احمدی
طبق نظریه شما باتری بعد مدتی خالی میشه و موتور خاموش میشه این گیربکس های روباتی هم که شما
گفتید افزایش قدرت هست و موتور رو با سرعت کمی میچرخونه و برق تولید نمیکنه و در نتیجه هیچی به هیچی نه تنها انرژی تولید نمیشه بلکه فقط هدر میره

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
435
من هم با اقای مهندس چمنی موافقم
به نظر من روزی میرسه که قانون پایستگی نقض میشه حالا کی نمی دونم ولی شکی ندارم
یه نظریه میدم
از گیربکس های ساده ربات استفاده کنیم همونایی که واسه افزایش قدرت هستن البته به صورت برعکس یه موتور(ارمیچر)واسه چرخوندش یه موتور هم واسه تولید برق (می دونم درست منظورمو نفهمیدید اگه لازم شد بگید میگم)
خروجی موتور رو میدیم به باطری
اینجوری هم باطری شارژ میشه هم می تونیم از انرژی مصررف کنیم
فقط گفتم این یه نظریست
سلام مرسی که بماپیوستید
درسته این قوانین فقط دست وپاگیرومحدود کننده هستند.منظورم این نیست که اشتباه کردند فقط می خوام بگم این نظری ها 100% نیست .........
اگردرست فهمیده باشم شماگفتین آرمیچربرعکس کنیم تاتولید برق کنه تا اینجا درسته ولی تلفاتش خیلی میشه چون هم کرما داره هم اصطکاک....

علی احمدی

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
81
سلام مرسی که بماپیوستید
درسته این قوانین فقط دست وپاگیرومحدود کننده هستند.منظورم این نیست که اشتباه کردند فقط می خوام بگم این نظری ها 100% نیست .........
اگردرست فهمیده باشم شماگفتین آرمیچربرعکس کنیم تاتولید برق کنه تا اینجا درسته ولی تلفاتش خیلی میشه چون هم کرما داره هم اصطکاک....
سلام ممنونم
نه ارمیچر فقط می چر خونه ویه موتور دیگه برق رو تولید می کنه برق تولیدی اینقدر هست که بشه روش حساب کرد

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
435
سلام ممنونم
نه ارمیچر فقط می چر خونه ویه موتور دیگه برق رو تولید می کنه برق تولیدی اینقدر هست که بشه روش حساب کرد
ببین درست فهمیدم شما میگی یک آرمیچر راوصل کنیم به یک موتوردیگه ( که دینام باشه) درسته

علی احمدی

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
81

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
435
یه همچین چیزی ولی با گیر بکس
خب ما اینجا اصطکاک راداریم وگرما خب اینا انرژی راتلف می کنند .
ولی اگربتوان تمام مراحل رابه صورت الکترونیکی انجام داد اینها به حداقل میرسه.

hasros

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
2
سلام
دوران مدرسه یک فکری به ذهنم زدساخت یک منبع برق که خودش انرژی خودش راتولیدمی کند!
اولش امدم باچندتا دینام شروع کردم بعد گفتم خب دینا تلفاتش خیلی زیاده همشو الکترونیکی کردم .
خب طرح ازاینقراره(طرح روی کاغذ به خاطر بدخط بودن نذاشتم)
کلی ش : ماچندباطری قابل شارژداریم اینوبایه اینورتر می دیم به یه شارژر وشارژرم ووصل می کنیم به اینورتراین چرخه ادامه پیدامی کنه !
7s22mrx7yjfyg924g.jpg

خب قراربود همون موقع بسازم باورتون میشه اینقدرامروزو فردا و ......... نشد.
می دونم از نظر علمی شاید نشه (ولی بازهم میگم شاید) نظرشما چیه؟
سلام. این مدار ساختش فایده ای نداره. چون هیچکدوم از قطعات در واقعیت ایده آل نیستند پس بعد از یه مدتی باطریها کاملا تخلیه میشن. ضمن اینکه چنین سیستمی خلاف قانون بقای انرژیه. انرژی باید یه جوری از یه جایی به سیستم تزریق بشه.وگرنه در یک حلقه بسته باوجود تلفات بالاخره با عددی نزدیک به صفر مواجه خواهیم شد.

hasros

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
2
سلام
دوران مدرسه یک فکری به ذهنم زدساخت یک منبع برق که خودش انرژی خودش راتولیدمی کند!
اولش امدم باچندتا دینام شروع کردم بعد گفتم خب دینا تلفاتش خیلی زیاده همشو الکترونیکی کردم .
کلی ش : ماچندباطری قابل شارژداریم اینوبایه اینورتر می دیم به یه شارژر وشارژرم ووصل می کنیم به اینورتراین چرخه ادامه پیدامی کنه !
7s22mrx7yjfyg924g.jpg

اگه دنبال تولید برق به طور دایمی هستید باید دنبال انرژی طبیعی بگردید که همیشه و همه جا در دسترس باشد که فکر میکنم فقط جاذبه زمین هست. یه جستجو تو اینترنت بزنید کارهای زیادی انجام شده که البته به دلیل مقرون به صرفه نبودن همشون در حد طرح موندن. در کل اینکار فقط ار راه تبدیل انرژیهای طبیعی پایدار امکانپذیره. بیخودی وقتتونو صرف چیزای دیگه نکنید. به دوستان دیگه هم حق بدید. این پروژه از لحاظ علمی بیشتر شبیه جوکه.

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
کاربر VIP الماس
لایک ها
319
بله این پروژه خلاف قوانین پایستگی انرژی هست و غیر ممکن

تولید برق از جاذبه تو بعضی از کشور ها مانند آمریکا ازشون استفاده میشه و نیروگاه های جاذبه ای دارن

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
435
بله این پروژه خلاف قوانین پایستگی انرژی هست و غیر ممکن
تولید برق از جاذبه تو بعضی از کشور ها مانند آمریکا ازشون استفاده میشه و نیروگاه های جاذبه ای دارن
غیرممکن نداریم . ما اصلا قانون رادرنظرنمی گیریم .
سلام. این مدار ساختش فایده ای نداره. چون هیچکدوم از قطعات در واقعیت ایده آل نیستند پس بعد از یه مدتی باطریها کاملا تخلیه میشن. ضمن اینکه چنین سیستمی خلاف قانون بقای انرژیه. انرژی باید یه جوری از یه جایی به سیستم تزریق بشه.وگرنه در یک حلقه بسته باوجود تلفات بالاخره با عددی نزدیک به صفر مواجه خواهیم شد.
اگه دنبال تولید برق به طور دایمی هستید باید دنبال انرژی طبیعی بگردید که همیشه و همه جا در دسترس باشد که فکر میکنم فقط جاذبه زمین هست. یه جستجو تو اینترنت بزنید کارهای زیادی انجام شده که البته به دلیل مقرون به صرفه نبودن همشون در حد طرح موندن. در کل اینکار فقط ار راه تبدیل انرژیهای طبیعی پایدار امکانپذیره. بیخودی وقتتونو صرف چیزای دیگه نکنید. به دوستان دیگه هم حق بدید. این پروژه از لحاظ علمی بیشتر شبیه جوکه.
ازاین جک ها تو تاریخ هست که واقعی شدند! درسته منم از صحبت دوستان استقبال میکنم چون هرکدام یه چالشی را میگن وباید فکرکنی تا جواب بدی ! واینهم یک ایده است مثل هواپیما یافضاپیما یا آسانسورفضایی -انسان برودفضا یا پروازکند این پروژه بیشتر شبیه جکه ولی این جک واقعی شد !

hasros

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
2
غیرممکن نداریم . ما اصلا قانون رادرنظرنمی گیریم .

ازاین جک ها تو تاریخ هست که واقعی شدند! درسته منم از صحبت دوستان استقبال میکنم چون هرکدام یه چالشی را میگن وباید فکرکنی تا جواب بدی ! واینهم یک ایده است مثل هواپیما یافضاپیما یا آسانسورفضایی -انسان برودفضا یا پروازکند این پروژه بیشتر شبیه جکه ولی این جک واقعی شد !
اشتباه برداشت نکنید برادر. تولید برق بدون سوخت جک نیست. از هیچی یه چیزی رو خلق کردن جکه. میزان ماده و انرژی در دنیا ثابته. ده هزار سال دیگه هم علم پیشرفت کنه این قانون ثابته. اگه آدم بتونه چیزی رو از هیچی خلق کنه بهمرتبه خدایی میرسه. تولید برق باسوخت یک روش تبدیل انرژیست. شما فقط میتونی یه روش تبدیل جدید کشف کنید نه اینکه از هیچی انرژی خلق کنید.

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
کاربر VIP الماس
لایک ها
319
دقیقا دوست عزیز
قانون پایستگی انرژی هیچ وقت عوض نمیشه و از هیچی چیزی خلق کردن ممکن نیست بخاطر همین هم وزن زمین دائما ثابته چون دائما ماده به انرژی و انرژی به ماده تبدیل میشه

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
لایک ها
1,005
سلام ببخشید؟ این تاپیک ادامه نداره؟ خیلی وقته گذشته ، کسی دیگه دنبالش نمیر کنه؟
با سلام:
این گونه موارد فقط جنبه تخیلاتی دارد و بقول کاربران از هیچ نمی توانیم چیزی بسازیم

persian6boy

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
10
عاغا یه فکری بااون اینورتر نمیشه یه دینامو چرخوندبعد ازاون دینام برق گرفت بیش از اون صدوخورده ای که دوستمون گفت یر به یر درمیاد عایا؟

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
لایک ها
1,005
سلام
7s22mrx7yjfyg924g.jpg

با سلام:
این موضوع را باید برای همیشه از ذهنمان پاک کنیم. این موضوع نشدنی و فقط یک تخیل ذهنی می باشد.

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
796

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
435
عاغا یه فکری بااون اینورتر نمیشه یه دینامو چرخوندبعد ازاون دینام برق گرفت بیش از اون صدوخورده ای که دوستمون گفت یر به یر درمیاد عایا؟
سلام
دینام نه چون خود دینام تلفات انژی زیادی داره و ما بایدتلفات انرژی را هرچه می توانیم کم کنیم