• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

درب های ضد حریق چگونه کار می کنند؟

در مجموع 2 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

istadoor

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
14 March 2020
ارسال ها
0
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
این درب ها دارای مقاومت زمانی بالایی نسبت به حرارت هستند به همین دلیل به هنگام عبور از آن ها آتش در پشت سر شما متوقف شده و از گسترش آن جلوگیری می شود.
یک درب ضد حریق باید مجهز به نوار های منبسط شونده باشد ان نوارها کارایی دودبند دارند. این نوار ها هنگامی که در معرض گرما قرار می گیرند ابعادشان چند برابر شده و شکاف بین لنگه و چارچوب را پر می کنند و مانع ورود گاز های سمی شود و همچنین مانع تبادل هوا و حرارت شود.در صورتی که به مشخصات فنی درب های ضد حریق علاقه دارید و مایلید بیشتر با ساختار داخلی و متریال به کار رفته در ساخت آن ها آشنا شوید از صفحه اطلاعات فنی بازدید نمایید.
 

sakbari

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
4 October 2021
ارسال ها
1
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
ایمنی ساختمانی که در آن زندگی می‌کنیم، یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای یک سازه‌ی استاندارد است. باید ازهرجهت اطمینان حاصل شود که خطری ساکنین را تهدید نمی‌کند. این درب‌ها، همان‌طور که از نامشان نیز پیداست، مانع از عبور آتش می‌شوند و به‌این‌ترتیب اجازه نمی‌دهند که آتش به بخش‌های دیگر ساختمان نیز نفوذ کند.یکی از بهترین روش‌های ایمن‌سازی ساختمان، استفاده از درب‌های ضد حریق است.