• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

همفکری مشکل در شناسایی دیود زنر

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

khodabandeh

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
سلام دوستان
از روی برد پاور GP380A یه دیود زنر معیوب رو خارج کردم. یک سمتش نوشته 20 و یک سمتش نوشته 2
متاسفانه نتونستم بفهمم مشخصات این دیود زنر چیه. از اساتید کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Fix_Stop

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
1
سلام وقت بخیر احتمالا 20 ولت 2 وات باشه با این مشخصاتی که شما نوشتید احتمالا همینه دیتاشیتی با اون مشخصات پیدا نکردم
باز در ادامه مسیر بعد از زینر ببینید قطعات دیگه ای هست که بتونه به مطمئن شدنتون کمک کنه

khodabandeh

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
سلام وقت بخیر احتمالا 20 ولت 2 وات باشه با این مشخصاتی که شما نوشتید احتمالا همینه دیتاشیتی با اون مشخصات پیدا نکردم
باز در ادامه مسیر بعد از زینر ببینید قطعات دیگه ای هست که بتونه به مطمئن شدنتون کمک کنه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام، خیلی ممنون
خودم هم اولین احتمالی که دادم همین بود(20ولت 2 وات) ولی ابعاد این دیود معیوب در حد دو وات نیست (خیلی کوچیکه). ضمن اینکه توی بازار نتونستم زنر دو وات بیست ولت پیدا کنم تا روی برد تست کنم:frown: