• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

چند نکته درباره دکوراسیون فرانسوی

در مجموع 1 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

pyramidtarh

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
8 December 2019
ارسال ها
0
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
در طراحی دکوراسیون داخلی و اداری به سبک فرانسوی باید به چند نکته اساسی توجه داشته باشید:

  • سادگی را حفظ کنید: در سبک فرانسوی همیشه به دنبال طراحی ساده و ثابت باشید تا زیبایی را حفظ کند. پیشنهاد ما این است که چند قسمت از اتاق را دست نخورده و بدون طراحی بگذارید تا به چشم‌ ها فرصت استراحت داده شود.
  • سبک رسمی و روزانه را با یکدیگر ترکیب کنید: از وسایل قدیمی و جدید که ظاهر مجلل دارند، در کنار هم استفاده کنید. با این روش، کمی از رسمی بودن فضا کاسته می‌ شود و اتاق یا محیط اداری به جای اینکه شبیه یک نمایشگاه رسمی باشد به یک بهشت زیبا رویایی تبدیل می‌ شود.
  • از تاریخ ایده بگیرید: اگر می‌ خواهید حس عتیقه و لوکس سبک فرانسوی حفظ شود بایستی از عناصر و نقوش طراحی داخلی کلاسیک استفاده کنید. پیشنهاد می‌ شود از مجسمه‌ های کوچک که نقوش یونانی دارند،عتیقه‌ های فرانسوی و یا لوازم جانبی مجسمه‌ ها برای طراحی داخلی اتاق استفاده کنید.
  • با رنگ‌ ها بازی کنید: اگر دوست دارید از رنگ‌ های جسورانه و قوی در طراحی دکوراسیون داخلی فرانسوی بهره ببرید، بهتر است آنها را در چشم اندازهای کوچک مانند صندلی‌ های کنار میز، تابلوهای هنری یا تقریبا هر وسیله اضافی کوچکی که در اتاق است، بکار ببرید. به این ترتیب علاوه بر ایجاد تغییر، حس تازگی را نیز بوجود می‌ آورید.
  • اطلاعات جدید را حفظ کنید: فرانسوی ها به وفاداری به اصول و ایده‌ های دوره‌ های گذشته تمدنشان و ماندن در روند تاریخی خود در جهان شناخته شده اند. بنابراین شما می‌ توانید با استفاده از راهنمایی‌ های شرکت طراحی معماری پیرامید طرح برای دکوراسیون داخلی و اداری خود اطلاعات جدیدی از نکات الهام بخش تاریخی و دکوراسیون تزئینی و زیباشناسی دریافت کنید.