• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

فروشگاه اینترنتی KT Leathres-کمربند چرم طبیعی و چرم صنعتی مردانه

در مجموع 1 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

https://ktleathers.com

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
16 July 2022
ارسال ها
1
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
فروشگاه اینترنتی KT Leathres یک فروشگاهی می باشد که محصولات کیف و کفش ازنوع مردانه و زنانه را به همراه دارد.یکی از مهم ترین محصولات این فروشگاه کمربند ریلی مردانه و زنانه می باشدکه با توجه به نوع طراحی آن می تواند باعث افزایش جذابیت استایل آقایان و خانم ها باشند.انتخاب کمربندهای مناسب می تواند باعث افزایش زیبایی در استایل خانم ها و آقایان بشوند.کمربند ریلی از نوع مردانه و زنانه از انواع کمربندهای موجود در بازار می باشند که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته شده است.کمربندهای ریلی مردانه و زنانه با توجه به نوع طراحی آن دارای محبوبیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها می باشد.که علاوه بر نگه داشتن شلوار تکمیل کننده استایل خانم ها و آقایان می باشند که برای هر شخصی ضروری به نظر می آید.

کمربند ریلی مردانه و زنانه اگر به درستی انتخاب شود می تواند با سایر لباس ها به راحتی ست شود که این امر باعث ایجاد ظاهر آراسته و شیک تری خواهد شد.آقایان می توانند برای محیط های مختلف از کمربندهای ریلی استفاده نمایند.

همان طور که می دانید یکی از انواع کمربندهای نوع ریلیف کمربند نوع چرم می باشد.کمربند چرم ریلی مردانه و زنانه که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد به عنوان یکی از انواع کمربندهای موجود در بازار می باشد که طرفداران و سلیقه های خاص خود را دارد.

ضمنا قیمت کمربند ریلی مردانه و زنانه با توجه به مدل های مختلف آن در بازار متفاوت می باشد.کمربند ریلی به عنوان شیک ترین کمربندهای حال حاضر مردانه و زنانه می باشد که در این نوع کمربند به جای قرار گیری سوراخ در پشت تسمه نقاطی تعبیه شده است که سگک در آن قفل می شود.

به خاطر داشته باشید که سوراخ های تعبیه شده در این نوع کمربندها (کمربندهای ریلی) به گونه ای می باشد که از بیرون قابل رویت نمی باشد که این امر به عنوان یک طراحی منحصر به فرد شناخته می شود که این نوع طرح باعث شده است تا باز و بسته کردن آن به راحتی انجام بشود.

شما عزیزان با مراجعه به سایت https://ktleathers.com/fa می توانید انواعی از کمربندهای ریلی مردانه و زنانه و دیگر محصولات این سایت را سفارش دهید.
 
آخرین ویرایش: