• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

لیست قیمت قفل دیجیتال درب ضد سرقت

در مجموع 1 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

fatemeh7997

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
22 September 2021
ارسال ها
17
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
قفل دیجیتال، digital lock یا الکترونیکی، قفل هایی می باشند که برای دسترسی و باز و بسته نمودن درب نیازی به استفاده از کلیدهای مکانیکی و فیزیکی ندارید. این قفل های الکترونیکی به عنوان جایگزینی برای قفل های مکانیکی معمولی استفاده می شوند، با ویژگی های خودکار بسته شدن درب و ارائه گزارش رفت و آمدها. این محصولات به عنوان یک راه حل امنیتی خلاقانه به کاربران پیشنهاد می شود. قیمت قفل دیجیتال درب ضد سرقت در فروشگاه خانه یراق بسیار عادلانه و این محصولات بدون واسطه عرضه می شود.
خرید انواع قفل دیجیتال
قفل دیجیتال به دلیل امنیت زیاد و ظاهر شیک و زیبا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. همواره توصیه می شود برای ایجاد امنیت بیشتر بر روی درب ضد سرقت خود، قفل هوشمند و دیجیتال را نصب نمایید. قفل هوشمند بسته به روش دسترسی دارای انواع متعددی است:
  1. قفل دیجیتال رمزی
  2. اثر انگشتی
  3. قفل هوشمند کارتی
  4. روش دسترسی ترکیبی
این محصولات به عنوان یکی از امن ترین مدل های قفل درب چوبی شناخته شده اند. براری خرید و اطلاع از قیمت قفل دیجیتال با فروشگاه خانه یراق تماس بگیرید.
قفل دیجیتال چگونه کار می کند؟
در هر دو حالت، قفل و باز شدن درب با چرخاندن عنصر قابل مشاهده (دستگیره یا کلید در سیلندر قفل) برای حرکت پیچ و مهره و باز شدن درب استفاده می شود. قفل های الکترونیکی درها همچنین شامل قطعاتی به نام "محرک" است که پیچ یا سیلندر را به یک موتور کوچک متصل می کند، این قطعه کاملاً در خود درب یا قاب قرار گرفته است. قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت رابطه مستقیم با امکانات و تکنولوژی به کار رفته در این مدل از قفل ضد سرقت دارد.
آیا امکان هک کردن قفل هوشمند وجود دارد؟
اگر شبکه بی سیم مورد استفاده به درستی تنظیم و ایمن نشده باشد، قفل های صفحه کلید می توانند هک شوند. قفل های صفحه کلید که از سیگنال های بی سیم استفاده نمی کنند قابل هک نیستند. امنیت یکی از موضوعات اصلی و نگرانی هر سازمانی و یا ساکنین یک ساختمان است که با اشیاء گرانبها یا وسایل شخصی سروکار دارد. هتل ها، مدارس، سالن های بدنسازی ، بیمارستان ها و بسیاری از صنایع دیگر به امنیت سیستم قفل خود متکی هستند. با خرید قفل هوشمند و انجام تنظیمات صحیح آن میتوانید امنیت بسیار زیادی را برای محل مورد نصب ایجاد نمایید.
فواید خرید قفل دیجیتال درب
خرید و نصب قفل هوشمند درب موجب می شود امنیت ساختمان شما تا حد زیادی افزایش یابد و بتوانید از راه دور به مدیریت رفت و آمد ها به منزلتان بپردازید. از مهم ترین ویژگی های نصب قفل هوشمند می توان به این موارد اشاره نمود:
  • افزایش امنیت ساختمان
  • عدم نیاز به حمل کلیدی مکانیکی و رهایی از مشکلاتی مانند گم شدن کلید
  • امکان تعریف رمز یک بار مصرف برای میهمانان
  • محدود نمودن دسترسی اعضای خانواده در ساعاتی از شبانه روز
  • ایجاد ظاهری شیک در ساختمان
  • این سیستم ها دارای سیتم ضد شوک و ضد سرقت می باشند که امنیت ساختمان را چندین برابر می نماید.