• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

خرید انواع قفل درب حیاط

در مجموع 2 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

fatemeh7997

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
22 September 2021
ارسال ها
17
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
قفل درب حیاطی
یکی از مهم ترین یراق آلات هر ساختمان، قفل درب می باشد و مهم ترین قفل، قفل درب ورودی یا همان قفل حیاطی است. قفل حیاطی در مدل و برندهای مخالف در بازار موجود می باشد. می توان قفل درب حیاط را به دو دسته کلی زیر دسته بندی نمود:
  • قفل حیاطی معمولی
    1. قفل درب حیاط کلید ساده
    2. قفل حیاطی کلید کامپیوتری
  • قفل برقی درب حیاط
  • قفل هوشمند درب ورودی ساختمان
قفل مکانیکی حیاطی
قفل مکانیکی از مدل های قدیمی و رایج قفل درب حیاط می باشد. این نوع قفل هنوز هم طرفداران زیادی دارد. به مرور ساختار این قفل تغییر پیدا کرد و از نظر کیفیت، امنیت و ظاهر بهینه سازی شد. قفل مکانیکی حیاطی دارای دو مدل کلید ساده و کلید کامپیوتری می باشند که قفل در حیاط کلید کامپیوتری می تواند دارای امنیت بیشتر نسبت به قفل با کلید ساده باشد. این قفل ها در دسته قفل درب آهنی قرار دارند.
قفل برقی درب حیاط
قفل برقی حیاطی، می تواند به عنوان جایگزینی ایمن تر برای قفل های مکانیکی و قدیمی درب حیاطم عرفی شود. این قفل ها دارای ابعادی و ظاهری مشابه همان قفل های مکانیکی هستند و نصب آن ها بر روی درب بیرونی ساختمان بسیار آسان است به گونه ای که افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی آن ها را نصب کنند.
بیشتر قفل های برقی ضد سرقت هستند و ایمنی بیشتر، کنترل تردد افراد و مسائل امنیت و حفاظتی را برای ساکنین خانه ایجاد می کنند. این قفل ها مجهز به زبانه ضد سرقت می باشند.
قفل هوشمند حیاطی
قفل هوشمند و رمز دار درب حیاط یکی از جدیدترین تکنولوژی های موجود در بازار می باشد که به کاربران این فرصت را می دهد که بدون نیاز به کلید مکانیکی و تنها با استفاده از ریموت، رمز ورودی اقدام به باز نمودن درب حیاط نمایند و به راحتی وارد منزل خود شوند. با استفاده از قفل های حیاطی هوشمند بسیاری از مشکلات و دردسرهای کلید مکانیکی برای همیشه از بین خواهد رفت. به هنگام خرید قفل هوشمند حیاطی، از وجود آنتن یا گیرنده در کنار قفل اطمینان حاصل نمایید. آنتن این مدل از قفل در حیاط در قسمت خارجی قفل نصب شده است. با نصب آنتن قفل نیازی به باز کردن درب با کلید نیست. با قرار دادن تگ هوشمند در فاصله چند سانتی متری آنتن، درب به صورت اتوماتیک باز می‌شود. این تگ های هوشمند توانایی دریافت 300 عدد قفل را دارد. امکان باز کردن قفل های هوشمند درب حیاط با استفاده از دست بند و ریموت کنترل نیز وجود دارد.
قیمت قفل درب حیاط
قیمت قفل درب حیاط می تواند یکی از مهمترین فاکتورهای برای خرید قفل حیاطی باشد. این روزها متاسفانه به دلیل نوسانات شدید ارز امکان درج قیمت قفل درب حیاط در فروشگاه یراق هوم امکان پذیر نمی باشد. اما در این فروشگاه سعی شده است قفل ها و سایر یراق آلات با قیمت بسیار منصفانه عرضه شود.