Template errors

• Template public:post_macros: Cannot call method isMemberOf on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:927)
  • Template public:post_macros: Cannot call method isMemberOf on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:927)
  • کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 0 نفر شامل 0عضو و 0مهمان در حال مشاهده این موضوع است

asman

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
بیس ترانزیستور 3055 قبلا به منفی خازن بود
حالا بیس ترانزیستور ضعیف تر به منفی خازن وصل میشه
کلکتورهر دو ترانزیستور (ضعیف و 3055 ) به هم وصل میشه
منفی ترانزیستور ضعیف به بیت 3055 وصل میشه
امیتر 3055به منفی

به همین سادگی
نه اینم نشد ، فکر کنم حالا دیگه اصلا خازن باردار نمیشه!

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
853
اگه میتونید که مدار رو برام پست کنید تا براتون عیب یابی کنم و سپس بازگشت میدم .

asman

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
اگه میتونید که مدار رو برام پست کنید تا براتون عیب یابی کنم و سپس بازگشت میدم .
واقعا ارزش نداره دیجیکالا امادشو میده 21 تا الان 44 خرج کردم!! من باب تجربه مات.... حسابی سوخت که دیگه این کارو نکنم

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
لایک ها
1,078
واقعا ارزش نداره دیجیکالا امادشو میده 21 تا الان 44 خرج کردم!! من باب تجربه مات.... حسابی سوخت که دیگه این کارو نکنم
با سلام:
دوست عزیز، شکست مقدمه پیروزی است. اگرمی خواهی در زندگی موفق شوی هیچ کاری را نیمه کاره رها مکن ! همیشه سعی کن بر مشکلات غلبه کن و در جستجوی حل اشکالات باش، کسب تجربه بر حل مشکلات ازشما انسانی قوی می سازد. این مدار چندین سال است که به راحتی و خوبی دارد کار می کنند

س

سسسسسسسسس

کاربر ثبت نام نکرده
مهمان انجمن 220ولت
با سلام :
در این تاپیک نقشه، یک مدار چشمک زن صدرصد عملی 12 ولت برای خودرو برای شما کاربران گرامی آپلود می کنم امید است مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. لامپ های بکار رفته از نوع 12 ولت 21 وات ( لامپ راهنمای خودرو) می باشد. از این مدار می توان در هنگام ترمز زدن نیز استفاده نمود. در هنگام ترمز لامپ ها بصورت الاکلنگی روشن و خاموش می شوند. کلیه قطعات در متن تصویر ارسالی قرار دارد اگر سوالی بود در خدمتم.

مشاهده پیوست 1023
سلام خسته نباشید آیا با این مدار میشه رله 12 ولت راه انداخت

ه

هادی1390

کاربر ثبت نام نکرده
مهمان انجمن 220ولت
با سلام :
در این تاپیک نقشه، یک مدار چشمک زن صدرصد عملی 12 ولت برای خودرو برای شما کاربران گرامی آپلود می کنم امید است مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. لامپ های بکار رفته از نوع 12 ولت 21 وات ( لامپ راهنمای خودرو) می باشد. از این مدار می توان در هنگام ترمز زدن نیز استفاده نمود. در هنگام ترمز لامپ ها بصورت الاکلنگی روشن و خاموش می شوند. کلیه قطعات در متن تصویر ارسالی قرار دارد اگر سوالی بود در خدمتم.

مشاهده پیوست 1023
سلام اگر بجای ترانزیستور 2n3055 از ترانزیستور MJE13007 میشه استفاده کرد

MJE13007

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
لایک ها
1,078
سلام اگر بجای ترانزیستور 2n3055 از ترانزیستور MJE13007 میشه استفاده کرد

MJE13007
با سلام:
خیر باید فقط از ترانزیستور 2N3055 استفاده شودچون با این قطعه مدار بصورت عملی کار کرده است.