1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

فروشگاه خرید از فروشگاه اینترنتی سایت

شروع موضوع توسط علی تحیری ‏14 آوریل 2016 در انجمن آموزش های استفاده از فروشگاه اینترنتی

1. علی تحیری

علی تحیری ***** کاربر علمی و تخصصی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    767
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    کارشناس الکترونیک از کشور آمریکا
    با سلام :
    زمانی که فروشگاه اینترنتی این سایت افتتاح شود سعی اینجانب، بر این است که مدار هایی را آپلود کنم که قطعات آن در این فروشگاه مجازی در دست باشد، چون اگر کاربری بر فرض، قصد ساخت یک وسیله را داشته باشد، حداقل بتواند اکثر قطعات را بتواند بصورت یک جا تهیه نماید، یا در صورت نیاز به فیبر مدار چاپی آن هم به تعداد برای کاربران مهیا باشد. حالا این سایت کی افتتاح و به معرفی قطعات می پردازد، از مدیران محترم تقاضا درایم راهنمایی فرمایند.

meschi، سیدمحمدرضا هاشمی آزاد، Taraneh Taghizadeh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
    بارگذاری...
  2. MehranChamani

MehranChamani مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل انجمن ها مدیریت کل فروشگاه

تشکرهای دریافتی:
    636
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    ضمن عرض سلام و ادب و احترام به شما و سایر مدیران و کاربران عزیز انجمن
    اگر به طور دقیق بخواهیم صحبت کنیم تا جواب این موضوع دارای درک بهتری باشد :

در حقیقت ما فروشگاه اینترنتی در گذشته داشتیم که سر مسائل شراکتی ،آن را کاملا حذف کردم .
    چون زحمات کل فروشگاه اعم از تهیه محصولات ، تصویر برداری ،لوگو گذاری ، ارسال تصاویر روی فروشگاه به همراه توضیحات ،کد و قیمت گذاری ،انبارگردانی و رسیدگی به سفارشات و بسته بندی و ارسال بر عهده خود بنده افتاده بود و شرکاء تنها در فکر سودجویی بودند .
    حال اینجانب قصد آن را دارم که بجای داشتن شریک ،کارمندانی را داشته باشم تا به مشکلات قبل بر نخورم و زحمات و وقتی که گذاشتم هدر نرود .

چند ماهی هست که شخصا فروشگاه اینترنتی بسیار زیبا و بسیار قوی تری را برای مشتریان عزیز آماده کرده ام
    اما طبق تجربه ،ایجاد دوباره صدها محصول در آن به همراه توضیحات و کد بندی و قیمت ،کاریست که ماه ها طول می کشد که در حال حاضر ،لازم است این زمان را بر روی پیشرفت و قدرت انجمن صرف نمایم تا بار علمی انجمن به مرحله مورد قبولی برای خودم و سایر کاربران برسد ،سپس فروشگاه اینترنتی که در حال حاضر بر روی دامین اصلی WWW.220VOLT.IR می باشد را برای کاربران عزیز جهت رفع نیازهای خودشون و کمک به هزینه های سایت ،افتتاح و رونمایی خواهم کرد .

اما تا زمان افتتاح فروشگاه ،هنگامی که آدرس WWW.220VOLT.IR را وارد می کنید ،از آن به لینک انجمن با آدرس www.220volt.ir/forum هدایت می شوید .

مورد دوم :
    در حقیقت فعلا فروشگاه به صورت قالبی در سایت برای کاربران فعال نیست !
    اما ماه هاست که فروشگاه از طریق سفارش تلفنی و تلگرام برای کاربران فعال است و به لطف خدا و کاربران عزیز فروش های خوبی هم داریم .
    2016-04-14_150008.

جهت اطلاع عرض کنم که هر محصولی که کاربران نیاز داشته باشند را می توانند از طریق پشتیبانی فروشگاه ما در تلگرام سفارش دهند یا پیگیری نمایید .
    با تشکر از شما بابت این طرز فکر زیبا که نشان از حمایت بیشتر کاربران است ،عرض کنم که این امکان به شکل دیگری فعلا برای کاربران محیا می باشد !
    جهت نمونه به لینک ذیل مراجعه فرمایید و پاسخ دوم را مشاهده نمایید:
    دانلود - دانلود و پشتیبانی ساخت پروژه تستر قطعات الکترونیکی (100% عملی)

جهت پیگیری محصولات یا ایجاد سفارش و کسب اطلاعات بیشتر راجب شماره حساب ها و لوگوهای تایید حساب و.... دو لینک ذیل را مطالعه فرمایید :
    پیام مدیریت - پشتیبانی ما در تلگرام
    پیام مدیریت - اطلاعات شماره حساب و تماس با ما

موفق و پیروز باشید .

MohammadReza245539، Taraneh Taghizadeh، محمدعلی و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. razesadaf

razesadaf کاربر ثبت نام نکرده مهمان انجمن 220ولت

4. razesadaf

razesadaf کاربر ثبت نام نکرده مهمان انجمن 220ولت

سلام ببخشید من به یک میکروفن بسیار کوچک بدون سیم نیاز دارم با یک دستگاه پخش جیبی که برای کلاس های 40 نفره جواب گو باشد. لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

5. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیریت تبلیغات سایت عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    269
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    کلاس یازدهم
    دوست گرامی لطفا جهت سفارش به پشتیبانی تلگرام مراجعه فرمایید

بارگذاری...

این بخش را به اشتراک بگذارید :