• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

همفکری سوال در مورد اسمبل منبع تغذیه متغیر

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

b_cral

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
با سلام خدمت همه عزیزان محترم من یه درخواستی داشتم اگر لطف کنین داخل منبع تغذیه و نحوه نصب قطعاتشو با عکس وکیفیت بهم بدین ممنون میشم حتی هزینشم هرچی شد پرداخت میکنم واقعیتش بنده چون منبع تغذیه تا صبح روشن مونده بود و خود به خود خاموش شده بود بنده هم مثلا بازش کردم قطعاتشو تست کنم حالا یه اتفاقی واسمون افتاد اینم بچه ها اینور اونورش کردن دیگه کلا از دستمون در درفت کدوم قطعه رو از کجا باز کردیم و منبع تغذیه بنده هم از این چینی های تا 2 آمپره که از کاوش تیم گرفته بودم کمکم کنین ممنونتون میشم

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
880
با سلام خدمت همه عزیزان محترم من یه درخواستی داشتم اگر لطف کنین داخل منبع تغذیه و نحوه نصب قطعاتشو با عکس وکیفیت بهم بدین ممنون میشم حتی هزینشم هرچی شد پرداخت میکنم واقعیتش بنده چون منبع تغذیه تا صبح روشن مونده بود و خود به خود خاموش شده بود بنده هم مثلا بازش کردم قطعاتشو تست کنم حالا یه اتفاقی واسمون افتاد اینم بچه ها اینور اونورش کردن دیگه کلا از دستمون در درفت کدوم قطعه رو از کجا باز کردیم و منبع تغذیه بنده هم از این چینی های تا 2 آمپره که از کاوش تیم گرفته بودم کمکم کنین ممنونتون میشم
سلام
دو راه وجود دارد
اولین راه این هست که شما تصاویری از قطعات منبع تغذیتون بگیرید و در اینجا ارسال کنید تا به اسمبل اون کمک کنیم .
دومین راه این هست که به تعمیرگاه های منابع تغذیه بسپرید .