1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

نیازمندی درخواست مدار دماسنج-رطوبت سنج-ترموستات-ساعت

شروع موضوع توسط reza_125 ‏24 دسامبر 2016 در انجمن نیازمندی های طراحی یا ساخت مدارات و پروژه ها

1. reza_125

reza_125 کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    0
    امتیاز دستاورد:
    1
    تحصیلات:
    مهندسی برق قدرت
    سلام به همه ی دوستان
    من یه مداری میخاستم که رطوبت سنج -دما سنج-ساعت-ترومستات همگی در یه مدار باشن .برا دستگاه جوجه کشی میخاستم .خودمم از الکترونیک سردر میارم ولی از برنامه نویسی avrچنان دانش کافی ندارم .راهنماییم کنین یه دنیا ممنون میشم
    باتشکر

آخرین موضوعات در انجمن :
    بارگذاری...
  2. MehranChamani

MehranChamani مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل انجمن ها مدیریت کل فروشگاه

تشکرهای دریافتی:
    605
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    سلام
    دوست عزیز با توجه به اینکه ساخت یک دستگاه جوجه کشی واقعی و خوب ، بسیار هزینه بر تر از خرید آماده آن است ، پیشنهاد میکنم یک دستگاه آماده بخرید .
    فقط قطعه سنسور دما و رطوبت آن حدود 140 هزار تومان است ! بخار ساز و موتور و مدار کنترل و .... هم به این قیمت اظافه می شود .
    سرعت چرخش تخم مرغ ها و زاویه اونها و خیلی چیزهای دیگه هم مهمه....
    همون بهتر یک آماده بخرید مگر اینکه پروژه پایان ترم یا یک سرگرمی آموزشی براتون باشه .

محمدعلی از این پست تشکر کرده است.
  3. reza_125

reza_125 کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    0
    امتیاز دستاورد:
    1
    تحصیلات:
    مهندسی برق قدرت
    سلام
    خیلی ممنون از نظرتون.
    به دلیل علاقه زیادی که به ساخت کاردستی و پروژه هستم میخاستم خودم بسازم.

بارگذاری...

این بخش را به اشتراک بگذارید :