• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

فوری آیا موتور فن رادیاتور پراید توانایی کار کردن بجای موتور کولر آبی 3000 رو داره؟

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

Memol

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
با سلام و تشکر از سایت خودتون
من میخوام یه بدنه کامل کولر آبی 3000 بخرم و بجای موتور خود از موتور فن رادیاتور پراید استفاده کنم تا بشه از برق ماشین استفاده کنم
میخوام بدونم قدرت و توانش را دارد؟

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
متصدی کانال انجمن در آپارات
کاربر VIP الماس
لایک ها
345
اين كار باعث ميشه به موتور فشار بياد و اونو بسوزونه از اونجايي كه تسمه و پولي كولر مكانيسم افزايش سرعت داره و به همين خاطر قدرت موتوري بالايي رو ميطلبه موتور فن براي پروانه پلاستيكي سبک وزن طراحي شده و نميتونه پره هاي كولر رو بچرخونه اگر هم بچرخونه بعد مدت كوتاهي ميسوزه اگه ميخواهين از كولر توسط برق ماشين استفاده كنيد ميتونين از اينورترهاي برق استفاده كنيد

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
لایک ها
1,087
با سلام و تشکر از سایت خودتون
من میخوام یه بدنه کامل کولر آبی 3000 بخرم و بجای موتور خود از موتور فن رادیاتور پراید استفاده کنم تا بشه از برق ماشین استفاده کنم
میخوام بدونم قدرت و توانش را دارد؟
با سلام:
توان موتور فن رادیاتور پراید حدود 120 وات می باشد. ( 12x10= 120) اما توان موتور کولر آبی در دور کم 488 وات (220x2.2=488) و در دوز زیاد 968 وات ( 220x4.4=968) پس با وجود این اختلاف توان امکان پذیر نمی باشد.