1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

همکاری انتقادات و پیشنهادات شما برای بهبود انجمن

شروع موضوع توسط MehranChamani ‏14 ژانویه 2016 در انجمن انتقاد ،پیشنهاد و گفتگوی آزاد در مورد انجمن ها

1. MehranChamani

MehranChamani مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل انجمن ها مدیریت کل فروشگاه

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    142745173721731.

سلام
    با تشکر از شما دوستان و کاربران عزیزی که برای انجمن ارزش قائل شدید و جهت ارسال انتقاد یا پیشنهاد خود ، به این تایپیک مراجعه کردید .

چرا انتقاد ؟
    زیرا انتقاد های شما مارا آگاه میسازد که در کدام بخش از کارمان دچار نقص هستیم و کدام بخش نیاز به برسی ،تغییر و بهبود دارد .
    Man-writing-on-glass.
    چرا پیشنهاد ؟
    زیرا پیشنهادات شما باعث بهبود هرچه بیشتر عملکرد ما برای شما و سایر عزیزان خواهد شد .
    پیشنهادات در هر زمینه ای می توانند باشند !
    از پیشنهادات شما برای رنگ بندی و قالب سایت گرفته تا ایجاد یا اظافه نمودن امکانات به آن .
    انتقادات.

لطفا نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را درباره انجمن برای ما در این تایپیک ارسال نمایید .
    {{ توجه : حتی کاربران مهمان عزیز ،بدون نیاز به ثبت نام می توانند نظرات خود را در کنار کاربران عضو ،برای ما ارسال نمایید . }}

با تشکر

اسمیت از این پست تشکر کرده است.
    بارگذاری...
  2. محمدعلی

محمدعلی همکار فرهنگی و نظارتی عضو کادر مدیریت همکار فرهنگی و نظارتی کاربر فنی و مهارتی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    سلام
    ظاهرا اون عکسهای بالای سایت اندازهاشون یکی نیست وهمین امرباعص بروزمشکلاتی می شود .
    مثلا وقتی می خوای پست ارسال کنی یا نقل کنی و... کادرت هی میرودبالا وپایین
    1-[​IMG]

2-[​IMG]

3-[​IMG]

مشاهده می کنید اندازها متفاوت است 1با 2

اسمیت و MehranChamani از این پست تشکر کرده اند.
  3. MehranChamani

MehranChamani مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل انجمن ها مدیریت کل فروشگاه

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    سلام
    چند روزی سفر بودم تازه رسیدم جهت پاسخگویی.
    بله کاملا حق با شماست .
    بنده قبلا به صورت سریع و آماتوری چند تصویر طراحی کردم و قرار دادم تا سر فرصت چند بنر گرافیکی شیک خدمت دوستان آماده کنم که تا حال حاضر فرصتش پیش نیومده و نرم افزار مناسب رو هم برای طراحی گرافیکی ندارم .
    در مورد تصویر دوم که فرمودین مشکل ساز هست....
    همین امشب بهش رسیدگی خواهم کرد و مشکل برطرف میکنم .

با تشکر از شما بابت همکاریتون در بهبود سایت

اسمیت و محمدعلی از این پست تشکر کرده اند.
  4. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    پی رو نظر شما ، مشکل فوق برسی شد و پس از آن ،مشکل برطرف گردید .
    اگر بازهم انتقاد یا پیشنهادی هست ذکر نمایید .
    با تشکر
    موفق باشید .

محمدعلی از این پست تشکر کرده است.
  5. محمدعلی

محمدعلی همکار فرهنگی و نظارتی عضو کادر مدیریت همکار فرهنگی و نظارتی کاربر فنی و مهارتی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    سلام توتلگرام اگرکانال داریدکه هیچ اگرندارید زودتراقدام به راه اندازی کنید، حتی می توانید از ربات هم برای ارسال راحت مطالب کم بگیرید.
    همون 3تا عکس هست لینک به خود انجمن باشه بهترتا اینکه عکس رابازکنه یا محصولات فروشگاه رامی توان تبلیغ کرد.
    بعضی ازمقالات مثل ساخت لامپ با مداد درجاعای دیگه هم نشربدیم همرا بالینک به موضوع .

6. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    کانال در تلگرام فعلا خیلی زوده ،چون زمان رو فعلا میخوایم روی بالابردن سطح علمی سایت بزاریم و هنوز تبلیغی برای سایت انجام ندادم به همین دلیل که بار علمی سایت رو مناسب با افتتاح انجمن نمیبینم هنوز .
    در مورد لینک سه تا عکس ، برسی کردم و طبق نظر شما ، لینک به خود سایت دادم .
    انتشار و تبلیغ مباحث و تایپیک ها از زمان و عهده من خارج هست و باید تیم تبلیغات این عمل رو بر عهده بگیرند یا خود دوستان با نشر اونها در شبکه های اجتماعی ،کمک به پیشرفت بیشتر سایت نمایند .
    بازم ممنون از نظرات مفیدت

7. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    سلام
    وبلاگی ساختم برای انتشار مطالب آموزشی فرم های الکترونیک تا هم مرجع شود وهم تبلیغ وگسترش الکترونیک ، برق و... منوی این وبلاگ به این صورته 220volt.ir- ..... .comو..... ولی هنوز کارداره اساس این وبلاگ به محتوای فرم هابستگی داره هرچی فرمهابه روزتر زندگانی لاگ هم جاودانتر اسمشم گذاشتم -باشگاه انجمنهای الکترونیک - البته اینها همش آزمایشیه لطفا رو اسمش نظربدین Club Electronics Forums

8. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    سلام
    محمدعلی جان کار بسیار خلاقانه و جالبی انجام دادین
    احسنت
    در رابطه با اسمش اگر قرار به تغییر باشه ؛سه تا پیشنهاد میتونم بدم .
    -مرجع انجمن های الکترونیک
    -مجمع انجمن های الکترونیک
    -چکیده انجمن های الکترونیک ( نام با کلاسی نیست ولی جذب کاربر بهتری دارد )

در آخر حتما به فکر طراحی لوگویی برای وبلاگ خودتون باشین...لوگو میتونه مخفف کلمات نام وبلاگتون باشه
    به عنوان مثال REF برای Reference Electronics Forum به معنای مرجعه انجمن های الکترونیک

این موضوع فقط چون مرتبط با این تابپبک نیست ، لطفا در بخش رزومه شخصی وآشنایی کاربران با توانایی یکدیگر تایپیک جدیدی باز کنید و همین موضوع خودتون مطرح کنید و بنده نیز پاسخ خودم را به اونجا انتقال می دهم و بحث وبلاگ شما در آن بخش ادامه پیدا خواهد کرد .

9. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    آخرین ویرایش: ‏5 مارس 2016
    MehranChamani از این پست تشکر کرده است.
  10. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    سلام خب آقا ی چمنی عزیز یادته چندماه پیش دعوت شدید از انجمن e به n خب هدفم تبلیغ برای انجمن بود وهم استفاده ازدانش شماوهم اینکه آخرسر می خواستم چندتا نقد کنی برای پیشرفت .......... نگو شما زرنگتربودی !نمی دونم مدیر اونجا کاملا منظورم رانفهمید چی شد......... ادامه پیدا نکرد.
    حالا شما هم می توانی اینکاررابکنی!
    یا اینکه برم تا تاپیک بازکن وشما دوباره بیایی و انجمنت رامعرفی کنی ، آخرداستانهم مدیر منو اخراج می کنه :aiwan_light_sarcastic:

11. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    آره انجمن خوبی داشتن و لذت بردم از اینکه با دوستان خوبی اونجا آشنا شدم
    ولی خوب همزمان داشتم برای ساخت این انجمن هم تلاش میکردم که در حال حاضر به اتمام رسیده
    از نظر محتوا هم خیالم راحت هست چون آنقدر منبع و اطلاعات دارم که تا حدودی از پس نیازهای کاربران بر بیام
    خوشبختانه سیر سعود انجمن با سرعت درحال پیشرفت است و من آینده خیلی روشنی برای این انجمن می بینم

اما دقیق متوجه منظورتون نشدم ! یعنی من بیام این انجمن رو در انجمن دیگری تبلیغ کنم ! :aiwan_light_acute:

12. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    اگه منظورت قسمت آخره به نوعی بله -

درموردقسمت اول خب اینم ینوع تبلیغه وهم معرفی .

13. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    ممنونم از پیشنهادتون
    ولی از نظر بنده این کار غیر اخلاقی است.
    در واقع من هنوز سایت رو جایی تبلیغ نکردم ( بجز آپارات ) و در فیسبوک هم پیچ علم و فناوری دارم که نزدیک به 4هزار عضو داره ولی اونجاهم تبلیغ نکردم هنوز.
    انجمن از نظر بار علمی کمی دچار ضعف هست و تا زمانی که 80%تایپیک ها دارای محتوای مناسب نشوند کار تبلیغ رو شروع نخواهم کرد .
    مطالب و اطلاعات زیادی دارم برای انجمن ها ولی زمانبر هست تا یک به یک آنها رو ارسال کنم .

14. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    درسته غیرقانونی هست.ولی اون مورد دعوت فک نکنم غیرقانونی باشه . بهرحال ...... منهم نمی خوام کارغیرقانونی انجام بشه .
    اما درموردمحتوا کاملا باشما موافقم ، اشتباه بعضی ها اینه که تبلیغ دارند ولی محتوانیست ! واینجاست که باید مدیر انجمنها از خودبپرسن کاربررا آوردیم چیجوری اون رانگه داریم - چیجوری اونو راضی نگه داریم خب می دونم این سوالات را از خودتون پرسیدین که به محتوا تاکیدمی کنید/موفق باشین

15. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    سلام
    می توانید لوگوی آپلود را تو بک گراند قراربدید؟اینجوری بهترمی شه .درسته؟
    مثل :

آخرین ویرایش: ‏24 مارس 2016
  16. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    سلام
    متوجه نشدم چی فرمودین
    میشه متنتون رو ویرایش کنید ؟

17. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    ویرایش نمودیم(ببخشید کیبورد روعوض کردم فارسی نداره حفظ می نویسم :aiwan_light_wacko2:

18. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    خب بعدازاینکه فروشگاه را راه اندازی کردین بهترنیست یه آموزشگاه آنلاین هم راه اندازی کنیدولی بایددارای مزیتهای باشه مثل اعطای گواهی معتبرو....

19. MehranChamani

تشکرهای دریافتی:
    622
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    با تشکر از پیشنهادتون.
    خودم به شخصه با این مدل کپی رایتی که مثال زدین موافق نیستم.
    ما به نحوی طراحی و تنظیمات کپی رایت انجام داده ایم که کوچک و مختصر در پایین سمت راست تصویر قرار گیرد.
    دلیلش هم مشخص هست .
    چون خیلی از کاربران این انجمن بامعرفت و بافرهنگ هستند و به ما و حق کپی رایت ما احترام می گذارند و طبق قوانین کپی رایت عمل می کنند .
    پس نیازی نمی بینیم که بخوایم مانند سایر سایت ها ،لینک سایت رو در وسط تصویر و سرتاسری قرار بدیم و کیفیت تصاویر آپلود شده را کاهش بدیم.

همین مقدار واترمارکی که بر روی تصاویر انجمن قرار می گیرد به دلایل فوق ،مناسب هست .

20. محمدعلی

تشکرهای دریافتی:
    422
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    الکترونیک
    درسته کپی رایت یه مسله دیگری است (باورت میشه اصلا به کپی رایت دراین موضوع فکرنکرده بودم )
    ولی من بخاطراین گفتم که ممکنه مقداری از مدارات رابپوشاند.... ولی اگردرپس زمینه باشه هم لوگوی 220است هم کل مدار

این بخش را به اشتراک بگذارید :