• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گردد. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

جدیدترین ارسال های پروفایل

سلام.جناب چمنی من این تستر رو میخام.خواهش میکنم یدونه برای من تهیه کنید.
با سلام
چرا انقدر انجمن متروکه است؟
یعنی هیچ کس هیچ سوالی ندارد؟
سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
این مشکلات پس از راه اندازی فروشگاه و تغییرات در انجمن حل خواهد شد
به زودی انجمن به قدری شلوغ خواهد شد که کنترل آن سخت خواهد بود نگران نباشید
لایک ها: armin
ما توسط جناب دکتر باب پارکر ( خداوند رحمت و ببخشد امواتش رو ) صاحب چند دستگاه از تستر ها مانند بلو رینگ . ای اس آر متر شدیم......خواهش میکنم اگر کسی پروژه ای برای ساخت دارد که مطمئن هست کار میکند اطلاع دهد...شاید با طراحی جدیدتر بتوانیم بازار یابی کنیم...سپاس
ما به یک سرمایه گذار نیاز داریم...اول کار و ایده و برد هایی که برای تعمیرات و یا در صنعت به کار می آید را ببیند بعد تصمیم خود را برای سرمایه گذاری بگیرد...
ما الان تمام بردهای تلویزیون - لباس شویی - کولر گازی ساده - انورتر و غیره را تعمیر میکنیم.خواهش میکنم اگر کسی هست دستگاه اسیلسکوپ و یا لوپ تصویری ای وی جی دست دوم دارد به بنده پیام دهد
با سلام.خواهش میکنم فایل هگز این آی سی یا اینکه یک دستگاه کامل را بصورت محافظت شده برای ما ارسال کنید تمام قطعات بجز فایل هگر و پرو گرامری که این فایل رو رو به آی سی منتقل کنیم داریم....
با سلام بنده یک سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.یک مدار شارژر موبایل خورشیدی دارم میسازم.سلول خورشیدی6ولت120میلی آمپر بستم.دوعددباطری گوشی3.7ولت هم باهم سری کردم که ولتاژش شده7.4ولت ویبارباسلول موازی بستم یبارم باخروجی مدارموازی بستم.وقتی خروجی مداربه گوشی میزنم ولتاژ6.5ولت دارم وگوشی پیغام میده درحال شارژ.ولی باطریش پرنمیشه همون حالت میمونه.اگرممنکن یک راهنمایی بفرماییدیامداری که بتونم اینکارانجام بدم ممنون میشم
سلام
جناب چمنی شما هنوز قطعات اون اره میزی که ساختید رو میفروشید؟
مهران چمنی
سلام. در تایپیک مربوطه ، پاسخ به سوال شما ارسال شد .
ببخشید جناب چمنی به چه دلیل تاپیک ایجاد شده توسط بنده پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهران چمنی
مهران چمنی
سلام. تایپیک شما قرار بود مهم شود ، به دلیل اشتباهات مدیریتی حذف شده است . نگران نباشید الان تایپیک را بازمیگردانم .
سلام و خسته نباشید
آیا میشه آداپتورهای 5 ولت را به12 ولت تبدیل کرد
باسلام جناب آقای چمنی بنده یک دستگاه اره میزی کوچک قوی نیاز دارم درصورت موجود بودن به بنده اطلاع دهید 09141049232
مهران چمنی
مهران چمنی
سلام. موجود هست ولی فعلا قصد فروش نداریم. در صورتی که قصد فروش داشته باشیم حتما به شما اطلاع خواهیم داد .موفق و پیروز باشید
سال جدید را به تمام اهالی انجمن برق والکترونیک راتبریک میگوییم وسال خوبی را برای شما عزیزان ازخداوند متعال خواستارم