• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

جدیدترین ارسال های پروفایل

درود به خانواده منسجم و فهیم 220voltو آرزوی سلامتی و سرافرازی برای اعضای بزرگوار و مدیران ارزشمند این مجموعه کارآمد و پاسخگو که در کمال سخاوت داشته ها و دانش خودشون رو در اختیار دیگر اعضا و طالبان این هنر و علم روز قرار میدهند ...
غرض از مزاحمت خواستم تفاوت میزان آمپراژ و جریان و فرکانس برق ۲۲۰ رو با ۱۱۰ ولتی که در کشورهای ینگی دنیا کاربرد دارد و آیا با مبدل ترانس میتوان شبیه سازی کرد
سپاس بی پایان
مهران چمنی
مهران چمنی
سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی که با نظر لطفتون مارو شرمنده کردین .در مورد سوالتون عرض کنم که لطفا در تایپیک مخصوص این سوال رو مطرح کنید تا بتونیم پاسخگو باشیم . لطفا وارد http://220volt.ir/forum/forums/90/ شوید و با ایجاد کردن تاپیک جدید ، سوالتون رو مطرح کنید . این بخشی که سوالتون مطرح کردین تنها برای پیام های شخصی است . سپاس از شما
تابلو‎های لایت باکس از جنس پارچه بک لایت، فلکسی فیس یا طلق‎های بک لایت می‎باشند همچنین منبع نور که در پشت تصویر قرار دارد باعث روشن شدن و وضوح بیشتر آن می‎شود.
منبع: http://yon.ir/5cIp0
درود به شما و سپاسگزار از اینکه این افتخار رو نصیب بنده فرمودید که بتونم در جمع و خانواده 220volt و شما و در کنارتون حضور داشته باشم و از سخاوت بدون چشم داشت شما و اعضای گرامی انجمن در کمک و آموزش و راهنمایی بهرمند شوم
سرافراز و پاینده باشید
مهران چمنی
مهران چمنی
ممنونم از شما دوست عزیز. خوشحالیم که این انجمن مورد توجه و کاربرد شما قرار گرفته.سربلند و پیروز باشید
درود به استاد بزرگوار و تمامی اعضای فهیم و خانواده بزرگ 220volt : غرض از مزاحمت پرسشی که داشتم در مورد مقدار آمپر و فرکانس کشورهایی که از برق 110 و...استفاده میکنن و اینکه آیا با مبدل و یا ترانس یا استفاده از پل یکسوساز میتوان این تفاوت را جبران و یا هم سو کرد ؟ اگر امکانپذیر باشد و شما لطف بفرمایید در این پرسش بنده رو راهنمایی بفرمایید اگه جسارت نباشد سوال اصلی رو خدمتتون عرض کنم
سرافراز و پاینده باشید
سلام.جناب چمنی من این تستر رو میخام.خواهش میکنم یدونه برای من تهیه کنید.
با سلام
چرا انقدر انجمن متروکه است؟
یعنی هیچ کس هیچ سوالی ندارد؟
سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
سیدمحمدرضا هاشمی آزاد
این مشکلات پس از راه اندازی فروشگاه و تغییرات در انجمن حل خواهد شد
به زودی انجمن به قدری شلوغ خواهد شد که کنترل آن سخت خواهد بود نگران نباشید
لایک ها: armin
ما توسط جناب دکتر باب پارکر ( خداوند رحمت و ببخشد امواتش رو ) صاحب چند دستگاه از تستر ها مانند بلو رینگ . ای اس آر متر شدیم......خواهش میکنم اگر کسی پروژه ای برای ساخت دارد که مطمئن هست کار میکند اطلاع دهد...شاید با طراحی جدیدتر بتوانیم بازار یابی کنیم...سپاس
ما به یک سرمایه گذار نیاز داریم...اول کار و ایده و برد هایی که برای تعمیرات و یا در صنعت به کار می آید را ببیند بعد تصمیم خود را برای سرمایه گذاری بگیرد...
ما الان تمام بردهای تلویزیون - لباس شویی - کولر گازی ساده - انورتر و غیره را تعمیر میکنیم.خواهش میکنم اگر کسی هست دستگاه اسیلسکوپ و یا لوپ تصویری ای وی جی دست دوم دارد به بنده پیام دهد
با سلام.خواهش میکنم فایل هگز این آی سی یا اینکه یک دستگاه کامل را بصورت محافظت شده برای ما ارسال کنید تمام قطعات بجز فایل هگر و پرو گرامری که این فایل رو رو به آی سی منتقل کنیم داریم....