• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 0 نفر شامل 0عضو و 0مهمان در حال مشاهده این موضوع است

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
این روش چطوره؟

روش 1- محورثابت ولی صفحه می چرخه به آرامی.
روش 2-صفه ثابت محور دورمیزند .

mahmood abbaszadeh

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
8
روشی که شما گذاشتید میشه انجام داد ولی بازدهی خوبی نداره . تا جایی که من اطلاع دارم تخم پرنده باید درون شانه های مخصوص گشته شوند و شانها روی راک قرار بگیرند و به صورت ایستاده باشند نه برروی طرفین . که در روش شما امکان داره تخم پرنده به طرفین قرار بگیره و این عمل باعث پایین آمدن بازدهی خواهد شد . البته من عکس نمونه دارم ولی نمتونم بزارم فکر کنم اکانت من چنین اجازه ای نداره .

آخرین ویرایش:

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
خواهش میکنم اینطورنفرمایید . من چیزیرو که دیدم وتجربه داشتم عرض کردم .البته چون مبتدی هستم از استپر موتور و درایور اطلاعاتی ندارم . البته اگه مدیریت اجازه بدهند در آینده یک تایپیک مخصوص ساخت دستگاه جوجه کشی درست کنند من عکس و مراحل ساخت دستگاهی که خودم ساختم را حتما درصورت تمایل دوستان میزارم .
خیلی عالی میشه که بتونیم از اطلاعات و تجربیاتتون استفاده کنیم ...
تو انجمن الکترونیک بخش الکترونیک در صنعت یک تایپیک جدید ایجاد کنید و آموزش قرار بدین . اینطوری نام صاحب تایپیک هم خودتون خواهید بود .

....... البته من عکس نمونه دارم ولی نمتونم بزارم فکر کنم اکانت من چنین اجازه ای نداره .
فقط در انجمن آپلود و دانلود و انجمن اساتید و دانش جویان قابلیت آپلود فعال می باشد .
در سایر انجمن ها باید از آپلود سنتر های سایر سایت ها استفاده کرد