• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

دکوراسیون فضای داخلی شرکت Rolls Royce & Partners با استفاده از رنگ های خنثی

در مجموع 2 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

pyramidtarh

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
8 December 2019
ارسال ها
0
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
شرکت Rolls Royce & Partners در سال 2019 برای دکوراسیون فضای داخلی دفاتر کار جدید خود در لندن- کشور انگلستان از شرکت K2 Space دعوت به همکاری نمود. این دیزاین زیبا و چشمگیر به طور حتم رضایت کارفرما را به دنبال داشته است.
تیم طراحی K2 Space در دکوراسیون اداری فوق با فضایی به متراژ حدودی 5500 مترمربع روبرو شدند که هدف آن الهام بخش بودن طراحی و راحتی کارکنان جهت یافتن مشتریان بیشتر و خاص خود عنوان گردیده است.
از اهداف مهم و اصلی در معماری داخلی شرکت Rolls Royce & Partners می توان به بالاترین حد استفاده از نور طبیعی با کمک پنجره های قدی ساختمان و همچنین پارتیشن های شیشه ای فریملس جهت جداسازی بخش های مختلف کاری با هدف تردد مناسب و کافی نور اشاره نمود.
از آیتم های برجسته به کار رفته در دیزاین داخلی محیط فوق می توان از بکارگیری رنگ های خنثی در رنگ بندی مبلمان اداری و همینطور دیوارها و کف نام برد که زیبایی همراه با سادگی را برای این دفتر کار به ارمغان آورده است.
 

sakbari

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
4 October 2021
ارسال ها
1
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
گروه صنعتی شباک با بیش از 17 سال فعالیت در صنعت ساختمان و تولید انواع پنجره های دوجداره UPVC و آلومینیوم ترمال بریک، تولید و تامین انواع درهای ضد سرقت، درهای اتاقی، سرویسی و ضد آب، درهای ضد حریق، درهای بیمارستانی، درهای لابی و هتلی، با هدف افزایش سطح کیفی صنعت ساختمان کشور برابر با استانداردهای موجود در حال فعالیت می باشد.
 

rastak

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
2 February 2020
ارسال ها
0
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
اگر شغل یا لایف استایل زندگیتان به صورتی است که مجبورید ساعت های طولانی را پشت میز بگذرانید و با کامپیوتر و لپ تاپ کار کنید داشتن یک صندلی اداری مناسب اولین چیزی است که باید به آن توجه کنید. متاسفانه در بسیاری از ادارات دولتی یا خصوصی به راحتی دکوراسیون اداری و ملزومات کارمندان توجه نمی شود. فوبورو از سایت هایی است که امکان تهیه این لوازم با کیفیت را فراهم می کند.