• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

آموزشی زنگ موزیکال حساس به تماس با تایمر

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
Touch-Sensitive Musical Bell with Timer

این مدار بر مبنای آی سی CMOS ، CD4011 و مولد ملودی UM66 طراحی شده است. هنگامی که صفحات تماس برای یک لحظه به وسیله دست به هم وصل می شوند مدار شروع به تولید موزیک می کند و پس از مدت زمانی موزیک قطع می شود.
به دلیل استفاده از آی سی UM66 حداکثر ولتاژ کاری مدار 5 ولت است. برای ایجاد این ولتاژ می توان از آی سیLM7805 که رگلاتور ولتاژ 5 ولت است استفاده کرد.
با تغییر مقدار خازن C1 و مقاومت R1 می توان زمان تاخیر ودار را تغییر داد. دو دیود سیلیکون که بین پایه 2 آی سیUM66 و ولتاژ مثبت قرار گرفته اند ، ولتاژ را روی پایه 2 آی سی UM66 کمتر از 3.8 ولت نگه می دارند زیرا با عبور ولتاژ از آن دو 1.2 ولت ولتاژ کاهش می یابد.

لیست قطعات :
  • CD4011
  • Um66
  • T1 , T2 : SL100
  • D1 , D2 : 1N4148
  • R1 : 10MΩ
  • R2 : 2.2MΩ
  • R3 : 470Ω
  • R4 : 100Ω
  • R5 : 10KΩ
  • C1 : 47uF,16V
  • LS : 8Ω,0.5W
  • Touch Plates

dani

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
16
سلام به جناب محمد علی
دیگرام مدار شما قابل مشاهده نیست البته من هم تصویر یک مدار رو ارسال کردم و به همین شکل بود راه علاج قطعی این مضوع چیه آخه به من هم بگویید لطفا
یا حق

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
اشکال از این است که از لینک مستقیم تصاویر در سایر سایت ها استفاده می کنید که این لینک ها اگر در سایتی دیگر قرار گیرند بعد از چند وقت بلوک می شوند و قابلیت نمایش ندارند.
لطفا جهت جلوگیری از این مشکلات ،از آپلود سنتر همین انجمن استفاده نمایید .

dani

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
16
سلا م جناب چمنی چطور به آپلود سنتر دسترسی داشته باشم
متشکرم

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
سلا م جناب چمنی چطور به آپلود سنتر دسترسی داشته باشم
متشکرم
سلام
# در تمامی انجمن های آپلود و دانلود انجمن این امکان برای تمامی کاربران به صورت رایگان میسر شده است
# در اکثر انجمن ها مدیران انجمن امکان استفاده از آپلود سنتر را دارند.
# برای استفاده از آپلودسنتر دائمی سایت برای تمامی انجمن ها ؛باید اکانت vipنقره ای یا vip طلایی را خریداری نمایید .
مبالغ دریافتی از خرید این اکانت ها ، جهت تامین و نگهداری سایت و هاست آن استفاده می گردد .

جهت خرید اکانت VIP بایستی به روش ذیل عمل کنید :
2016-04-17_210204.jpg

اما متاسفانه تمامی درگاه های بانکی بجز یک درگاه ، فعلا از دسترس خارج شده اند و درحال پشتیبانی از آن یک درگاه هستیم تا دوباره امکان خرید آنلاین برای ما فراهم شود .
تا آن زمان می توان به صورت کارت به کارت نیز این اعمال صورت پذیرد .
موفق باشید .

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
سلام به جناب محمد علی
دیگرام مدار شما قابل مشاهده نیست البته من هم تصویر یک مدار رو ارسال کردم و به همین شکل بود راه علاج قطعی این مضوع چیه آخه به من هم بگویید لطفا
یا حق
سلام
درتکمیل صحبت های مهران عزیز از اینجا هم می توانی اطلاعات خوبی کسب کنی آپلود سنترهای مناسب برای ارسال تصویر و فایل های شما در انجمن ولی همینطور که مهندس گفت بهتره از آپلود سنترانجمن استفاده شود.