• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

شیر سرد کن دامداری یا لبنیاتی

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

ilgar

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
21 September 2021
ارسال ها
1
لایک ها
0
محل سکونت
ایران
شیر خام پس از گذشت چند ساعت شروع به فاسد شدن می کند و بهترین دستگاه برای جلوگیری از ایجاد این مشکل دستگاه شیر سردکن می باشد تا شیر را در مخازنی بزرگ که دائم در حال چرخش است نگهداری کند.
شیر سرد کن استیل
شیر سرد کن های صنعتی که در دامداری ها گاوداری، لبنیاتی ها و مراکز پخش شیر مورد استفاده قرار می گیرد همچنین نوع پلیت این شیر سرد کن ها اغلب برای مراکز تهیه و تولید فراورده های لبنی چون کارخانه جات بستنی و ... نیز کاربرد دارد. زیرا شیر سرد کن ها می توانند شیر را تا 4 روز سالم نگه دارند، و جنس بدنه ی داخلی این دستگاه ها به گونه ای می باشد،برای جلوگیری از ایجاد تفییر در رنگ و بوی شیر در این دستگاه ها از استیل استفاده شده است. نوع برق مصرفی شیر سردکن های 100 تا 500 لیتری به صورت تک فاز می باشد و از 500 لیتر تا 2000 لیتر آن به صورت سه فاز است. و موتور این دستگاه از نوع دانفوس آلمان بوده، و به خاطر وجود ترموستات های دمایی از مصرف بیش از اندازه برق جلوگیری می کند.
انواع شیر سرد کن
شیر سردکن بر حسب کاربرداشان در مدل های گوناگونی تولید می شوند تا نیاز کاربران را مرتفع کنند.اولین مدل آن ها شیر سرد کن های مکعبی در لیتراژ پایین می باشد و دیگری شیر سرد کن های استوانه ای، که اغلب در دامداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.نوع دیگر که طرفداران بسیاری دارد شیر سرد کن دو مخزن یا دو قلو می باشد که میتوان همزمان دوغ و شیر را نگهدارد.
  • شیر سرد کن دامداری
  • شیر سرد کن لبنیاتی
  • شیر سرد کن دو قلو
شیر سرد کن دامداری
این نوع شیرسرد کن ها در گنجایش بالا و مخازنی بزرگ طراحی و تولید می شوند تا پاسخ گوی آن حجم از لیتراژ را داشته باشند.. به صورت 500 لیتری، 1000 لیتری و 2000 لیتری تولید می شوند برق مصرفی این دستگاه ها سه فاز است که برای راه اندازی آن استفاده از تابلو برق ضروریست.
منبع:
https://cold-house.ir/category/شیر-سرد-کن