• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

یخچال بستنی چیست؟

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

fatemeh7997

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
22 September 2021
ارسال ها
5
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
یخچال بستنی میهن درب شیشه ای محدب

این فریزر بستنی که دارای درب شیشه ای نشکن ومحدب که موجب جلوه بسیار زیبا وهمچنین نگهداری بستنی میهن ودومینواست وهمینطور دارای قفسه بندی مناسب می باشد که باعث دید بهتر برای مشتری می باشد
این فریزر صندوقی بستنی مناسب برای نگه داری انواع بستنی و مواد پروتئینی در فروشگاه ها و ...می باشد لازم به ذکر است که حداکثر دمای این فریزرصندوقی تا دمای منفی 30 درجه میرسد.
ابعاد یخچال بستنی درب شیشه ای
صنایع برودتی نارنیا سرما یخچال برای بستنی فروشی را در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می کند و مشتریان بر اساس نیاز خود بهترین فریزر صنعتی را انتخاب و سفارش می دهند.
  • یخچال بستنی 300 لیتری
  • یخچال بستنی 450 لیتری
  • یخچال بستنی 500 لیتری
  • یخچال بستنی 600 لیتری
  • یخچال بستنی 650 لیتری
ویژگی های یخچال بستنی
یخچال بستنی به راحتی به راحتی قابل اتصال به گاز شهری می باشد زیرا ولتاژ دستگاه 220 ولت و فرکانس دستگاه روی 50 هرتز تنظیم شده است وشیشه های این یخچال که محدب وگازآرگون می باشد که بسیار مقاوم است. ورق داخلی فریزر از آلومینیوم برفکی ساخته شده است که بسیار مقاوم در برابر پوسیدگی، اکسیداسیون وخوردگی می شود وهمچنین ایسن دستگاه در مقابل رط.بت اکسیداسیون نمی شود.
برای ادامه مطالب اینجا کلیک کنید:
https://narniasarma.ir/product/217/یخچال-بستنی