• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

گفتگو پیشنهادشما برای راضی نگه داشتن کاربران ؟

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
خب البته با اجازه مدیر مهران جان
تبلیغ - ماندگاری - تامین نیازها می تونه 3 اصل کلی باشه . خب این انجمن به زودی پرمیشه ازکاربر و بایدبرنامه ای ازالان بچینیم برای نگهداری ورضایت آنها .
ایدها ونظرات شما برای نگهداری ورضایت کاربران چیست ؟

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
با تشکر از محمد علی عزیز بابت ایجاد این تایپیک مهم

بنده نیز با محمدعلی جان موافقم و دوستان و کاربران عزیز در صورتی که پیشنهاد یا نظری دارند مطرح کنند
{لازم به ذکر است که کاربران مهمان نیز بدون ثبت نام می توانند در این گفتگو شرکت نمایید .}

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
می توان یه برنامه آنلاینی شبیه سازی آزمایشگاه الکترونیک طراحی کنید مثل

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
می توان یه برنامه آنلاینی شبیه سازی آزمایشگاه الکترونیک طراحی کنید مثل
در حقیقت طراحی آزمایشگاه های آنلاین بسیار زمانبر می باشد و اگر چنین زمانی هم داشته باشیم بازهم بهتر است روی محتوای تمامی انجمن ها متمرکز نماییم زیرا انجمن های کنترل..مخابرات...کامپیوتر و... نیز وجود دارند که نیازهای مختلف خاص خود را دارند و گذاشتن وقت روی این موضوع برای الکترونیک ،دور از انصاف است.
ما در این سایت نمیخوایم در بخشی قوی و در بخشیی ضعیف باشیم. هدف آن است تمامی انجمن هارا به یک اندازه بالا بکشیم تا کاربران هر بخش احساس کمرنگ بودن نکنند .

شاید فکر کنید که این مساله رو خیلی بزرگ کرده باشم ولی در حقیقت برنامه نویسی کاریست بسیار زمانبر که بنده شخصا تجربه آن را دارم.
البته چند سال پیش برای تابلو سازان LED نرم افزار آفلاینی را نیز طراحی کرده ام و همان حدود 3ماه طول کشید ، امشب یا در فرصتی دیگر آن را در انجمن قرار خواهم داد.

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
متصدی کانال انجمن در آپارات
کاربر VIP الماس
لایک ها
347
به نظر من ساخت تولبار برای سایت مهم هست زمان نمیگیره و دسترسی کاربر به سایت راحت تره

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
به نظر من ساخت تولبار برای سایت مهم هست زمان نمیگیره و دسترسی کاربر به سایت راحت تره
با تشکر.ایده جالبی هست
شما میتونید زحمت طراحی آن رو بکشید ؟

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
هردوست عزیزی یک توانمندی داره یا خودش بلده یا از طریق آموزش ها ی انجمن تونسته یک وسیله رابسازه حالا ما البته (مهندس مهران عزیز) یک بساری رادرفروشگاه فراهم کنیم /کنید تابتونه وسیله یامدار یاپروژه ی که دست کرده رابفروش برسونه من فکر کنم می تونه خوب بشه . نظرشما چیست؟

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
هردوست عزیزی یک توانمندی داره یا خودش بلده یا از طریق آموزش ها ی انجمن تونسته یک وسیله رابسازه حالا ما البته (مهندس مهران عزیز) یک بساری رادرفروشگاه فراهم کنیم /کنید تابتونه وسیله یامدار یاپروژه ی که دست کرده رابفروش برسونه من فکر کنم می تونه خوب بشه . نظرشما چیست؟
ببخشید من ندیده بودم کجا؟
سلام
به عنوان مثال
در دو لینک زیر :
ساختنی - مدار پروگرامر USB برای آیسی های AVR ( به همراه نرم افزار پروگرامر ) 100% عملی

وهمچنین
فروشگاه - فروش ویژه و تکرار نشدی مودم های USB ایرانسل( 3G-4G)با قیمت باور نکردنی!

منظورتون همچین چیزی بود دیگه ؟

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
سلام
بله تقریبا ، ( ولی ببخشیدنفهمیدم "ساختنی - مدار پروگرامر USB برای آیسی های AVR ( به همراه نرم افزار پروگرامر ) 100% عملی" فروشش کجا هست! )ولی اگر منظورتون این بوده که مثل این پراگرامررا می شود فروخت، درسته- منظور من هم همینه
اگربتوانید یه جوری برانامه ریزی کنید که مدارات و........... که دوستان می سازند را براشون قراربدین توفروشگاه و.... البته درصدی هم برای فروش توسط 220 می تواند کم شوداینجوری فکر کنم علاقه مندی به ساخت و...... وپایبندی به 220 بیشتربشه چون می دونن هم یاد می گیرن ، هم یادمیدن ، هم میفروشن ودرامد

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
سلام
بله تقریبا ، ( ولی ببخشیدنفهمیدم "ساختنی - مدار پروگرامر USB برای آیسی های AVR ( به همراه نرم افزار پروگرامر ) 100% عملی" فروشش کجا هست! )ولی اگر منظورتون این بوده که مثل این پراگرامررا می شود فروخت، درسته- منظور من هم همینه
اگربتوانید یه جوری برانامه ریزی کنید که مدارات و........... که دوستان می سازند را براشون قراربدین توفروشگاه و.... البته درصدی هم برای فروش توسط 220 می تواند کم شوداینجوری فکر کنم علاقه مندی به ساخت و...... وپایبندی به 220 بیشتربشه چون می دونن هم یاد می گیرن ، هم یادمیدن ، هم میفروشن ودرامد
فراموش کرده بودم ادامه مطلب اون تایپیک بذارم که شامل فروش هم بود

به عنوان مثال فعلا این تایپیک مطالعه کنید که میتوان مستقیم به چند مدل ،آنلاین خرید کرد :
دانلود - دانلود و پشتیبانی ساخت پروژه تستر قطعات الکترونیکی (100% عملی)

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
فراموش کرده بودم ادامه مطلب اون تایپیک بذارم که شامل فروش هم بود

به عنوان مثال فعلا این تایپیک مطالعه کنید که میتوان مستقیم به چند مدل ،آنلاین خرید کرد :
دانلود - دانلود و پشتیبانی ساخت پروژه تستر قطعات الکترونیکی (100% عملی)
درسته خودخودشه می شود هرکابری از این طرح استفاده کنه؟
شرایطش یجوریه؟

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
درسته خودخودشه می شود هرکابری از این طرح استفاده کنه؟
شرایطش یجوریه؟
بله هر کاربری می تواند از آن استفاده کند
حتی کاربران مهمان نیز بدون ثبت نام قادر به خرید هستند .
پس از خرید فقط لازم است با تلفن پشتیبانی یا پشتیبان تلگرام ما هماهنگ کنند و آدرس و مشخصات خودشون رو جهت ارسال پستی بفرستند .
به همین سادگی

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
بله هر کاربری می تواند از آن استفاده کند
حتی کاربران مهمان نیز بدون ثبت نام قادر به خرید هستند .
پس از خرید فقط لازم است با تلفن پشتیبانی یا پشتیبان تلگرام ما هماهنگ کنند و آدرس و مشخصات خودشون رو جهت ارسال پستی بفرستند .
به همین سادگی
قادربه خریددرسته ولی کاربردیگی می تواند وسیله خودش رابفروشه ؟

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
901
قادربه خریددرسته ولی کاربردیگی می تواند وسیله خودش رابفروشه ؟
همچین امکانی در سایت قابل اجراست
اما برای یک سایت علمی و تخصصی درست نیست که مثل سایت های نشر آگهی کاربرمحور عمل کند .

هر سایتی زمانی موفق می شود که تمام وقت خودش را در هدف اصلی خوش بگذارد
هدف ما هم برترین شدن در شاخه رشته های مهندسی برق و الکترونیک و... از نظر بار علمی و رضایت کاربران است .
ایجاد یک بخش برای خرید و فروش کالاها بین کاربران ، جز کاهش دید علمی به سایت و افزایش مسئولیت ما نسبت به مبادلات ،چیزی در بر نخواهد داشت .

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
همچین امکانی در سایت قابل اجراست
اما برای یک سایت علمی و تخصصی درست نیست که مثل سایت های نشر آگهی کاربرمحور عمل کند .

هر سایتی زمانی موفق می شود که تمام وقت خودش را در هدف اصلی خوش بگذارد
هدف ما هم برترین شدن در شاخه رشته های مهندسی برق و الکترونیک و... از نظر بار علمی و رضایت کاربران است .
ایجاد یک بخش برای خرید و فروش کالاها بین کاربران ، جز کاهش دید علمی به سایت و افزایش مسئولیت ما نسبت به مبادلات ،چیزی در بر نخواهد داشت .
سلام
می دونستم اینومیگیدو خودمم همین انتظارروداشتم همینوازشمابخونم/موفق باشید
خب این طرح را می توان درقسمت فروشگاه راه اندازی کرد!؟