• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

خبری هویه برقی قاتل جوان 20 ساله

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
902
سلام
مرسی بابت خبر خوبتون
فقط در مورد تصویر دوم عرض کنم که
کلیپ های مختلفی از حوادث برقی دیدم و تا اونجایی که مشاهده کردم ،برق تک فاز در مرحله اول انسان رو پرت می کند(البته اگه برق به کف دست بخورد ،دست ناخودآگاه مشت می شود ) و امکان سوختگی درجه 1 تا قطع عضو در بدن انسان را ندارد !
فقط باعث سوختگی های درجه 2یا 3 می شود و انسان در صورت تماس طولانی مدت با برق ،به دلیل ایست قلبی فوت خواهد کرد .
اما در تصویر دوم به نظر می رسد برق گرفتگی از نوع درجه 1 باشد که با قطع عضو همراه بوده ، پس به طور حتم میتونیم بگیم که بر اثر تماس با برق سه فاز اون اتفاق برای طرف افتاده است .
و به نظر هم می رسد سن طرف بالاتر از 55سال است ... با این تفاسیر ،تصویر دوم مربوط به موضوع تصویر اول نیست .
بازهم اگر دوستان توضیح یا نظری دارند بیان کنند ...

اسمیت

کاربر فعال
کاربر فعال
عضو انجمن 220ولت
لایک ها
55
با سلام
درست است .. دو تصویر مربوط به هم نیستند
ولی گویای حوادث برقی هستند ..
به نظر من دوستی با برق غیر قابل اعتماد است و هر عان میتواند به دوستی شما پایانی تلخ بدهد ..
برق را باید دوست داشت .. ولی کاملا احتیاط های لازم را بجا اورد
برق گرفتگی هم همیشه در اثر ارتباط با یک سیم لخت نیست .. و خیلی مواقع دور از تصور ماست .. مثل همان هیتر برقی و یا دستگیره درب یخچال که خودم شخصا تجربه کردم و چیزی حدود چند متر مرا پرت داد و محکم به دیوار کوبید که اگر با سر به دیوار میخوردم حتما جمجمه ام خرد میشد ... :)
من برخی مواقع که افسرده و یا عصبی میشوم به خودم برق ولتاژ پایین وصل میکنم :)
( برق درمانی ) :)

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
902
بنده نیز از برق شهر ترسی ندارم
حتی دو سر سیم برق را با انگشتانم میگیرم و نگه میدارم و چیزیم نمی شود .
یادم هست یک بار نیز عکس یا کلیپی نیز از این موضوع گرفتم و در انجمنی گذاشتم ،ولی کسی این موضع رو باور نکرد

اسمیت

کاربر فعال
کاربر فعال
عضو انجمن 220ولت
لایک ها
55
شاید بخاطر مقاومت بالاتر بدن شما باشد و یا پوست انگشتان شما کلفت باشد
ولی در کل برق شهر میتواند در اثر عبور جریان تاثیر بدی روی سیستم اعصاب شما داشته باشد و همچنین سوختگی های داخلی بوجود بیاود .. شاید
و این کار چون برای بدن طبیعی نیست شاید خدای ناکرده باعث اختلالاتی در بدن شما شود
بهتر است این کار انجام نشود
هیچ به این موضوع فکر کرده اید .. سرطان چگونه بوجود می اید .. معمولا از اختلالاتی ایجاد میشود که برای بدن حالت طبیعی نداشته باشد و بدن با ان موضوع اشنایی نداشته و دچار اختلال میشود
در عصر ما .. به طور مثال ما با برق و یا امواجی سر کار داریم که برای طبیعت بدن ما ناشناخته هستند و سازگاری لازم را ندارند
و همین ها اختلال ایجاد میکنند .. و سرطان چیزی جز اختلال نیست

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
لایک ها
451
سلام
مرسی بابت خبر خوبتون
فقط در مورد تصویر دوم عرض کنم که
کلیپ های مختلفی از حوادث برقی دیدم و تا اونجایی که مشاهده کردم ،برق تک فاز در مرحله اول انسان رو پرت می کند(البته اگه برق به کف دست بخورد ،دست ناخودآگاه مشت می شود ) و امکان سوختگی درجه 1 تا قطع عضو در بدن انسان را ندارد !
فقط باعث سوختگی های درجه 2یا 3 می شود و انسان در صورت تماس طولانی مدت با برق ،به دلیل ایست قلبی فوت خواهد کرد .
اما در تصویر دوم به نظر می رسد برق گرفتگی از نوع درجه 1 باشد که با قطع عضو همراه بوده ، پس به طور حتم میتونیم بگیم که بر اثر تماس با برق سه فاز اون اتفاق برای طرف افتاده است .
و به نظر هم می رسد سن طرف بالاتر از 55سال است ... با این تفاسیر ،تصویر دوم مربوت به موضوع تصویر اول نیست .
بازهم اگر دوستان توضیح یا نظری دارند بیان کنند ...
سلام
درست مهندس جان
عکس 2 نمی تونه مال هویه باشه......

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
902
در اصل پوست دست بنده کلفت نیست
فقط رطوبت سر انگشتان به قدری کم است که باعث عبور جریان برق نمی شود .
زمانی هم که برق وارد بدن نشود ،اختلالاتی ایجاد نمی کند

اما اگر برق به کف دست یا پشت دست و یا سایر اندام های بدن بخورد ،همینطور که فرمودین اثرات جبران ناپذیری ایجاد خواهد کرد که یکی از معمول ترین آنها تیک های عصبی مانند پرش چشم است