• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

آموزشی میزان روشنایی اتاق پذیرایی

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
عضویت
15 February 2016
ارسال ها
461
لایک ها
451
محل سکونت
تهران
اتاق پذیرایی

بایدباتوجه به مساحت اتاق تصمیم گرفت که روشنایی فضا از سقف یا دیواریا از هردو تامین شود.تمام روشنایی برخی از خانه ها ازطریق لامپ های سیار کفی ولامپ های رومیزی تامین می شود.اگرشما هم این نوع روشنایی را انتخاب کرده ایدبرای بعضی از پریزهای مخصوص دوشاخه لامپ های سیار،کلیددیواری کنترل درنظربگیریدبه طوری که بتوان درهرزمان لامپ هارابااین کلیدها خاموش کرد.
هرقدرهم که اتاق پدیرایی کوچک باشدباید حداقل 5 پریز داشته باشد.یکی برای رادیو یا تلوزیون یکی برای ساعت ، دوتابرای لامپ های سیارکفی .پریزدیگرراجای نصب کنیدکه همواره بدون توجه به ترتیب وسایل خانه،برای استفاده جاروبرقی دردست رس باشد.
بعضی از اتاق های پذیرای انقدربزرگ هستند که براساس قانون 1.5 مترپریزها نیازآنها بیش از 5 پریزخواهدبود.بدون درنظرگرفتن ابعاداتاق شیوه ی محتمل قرارگرفتن وسایل رادرنظربگیرید.پریزها را طوری جا دهید که پست وسایل پنهان نشوندودورازدسترس نباشند.دراین صورت ممکن است یکی دو پریز بیشتر مصرف شودولی ارزش آن را خواهدداشت.