• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
عضویت
21 October 2015
ارسال ها
869
لایک ها
901
محل سکونت
مشهد / شهر عشـــق
سلام و عرض ادب و احترام​
فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،ماه نزول قرآن و ماه دوری از بدی ها و نزدیکی به خدا را به تمامی هممیهن های عزیز که در جای جای این جهان هستی زندگی میکنند را تبریک عرض کرده و التماس دعا داریم .

در این بخش میخواهیم شمارا با کانال های رسمی انجمن 220volt آشنا نماییم .

کانال های رسمی ما به همراه لوگو های تایید حساب و مجوز ها در سمت چپ صفحه اصلی سایت قرار داده شده اند که از قرار زیر هستند :
2016-06-08_2305555.jpg


این لوگوها را یک به یک در این بخش معرفی خواهیم کرد .

====================================================================================

1- لوگو ساماندهی پایگاه های اینترنتی ( از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی )
2016-06-09_023053.jpg

برای رسمی تر شدن محیط انجمن ،تصمیم بر آن گرفتیم تا لوگو تایید از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی را دریافت نماییم .
وارد مراحل کسب لوگو شدیم که ابتدا سایت سرآمد فرمود علاوه بر مدارک و اطلاعات ارائه شده ،نیاز به کسب مجوز متصدی کاربر محور از وزارت ارشاد نیز می باشیم .
پس از 5ماه تلاش ،زمان و هزینه جهت کسب لوگو طلایی و دائم از این پایگاه ،که شامل گذراندن مراحل قضایی و سوپیشینه و تایید هویت در وزارت فرهنگ و ارشاد و قبولی در آزمون ستاد و... بود .
در انتها که وضعیت درخواست بنده تایید نهایی شد و باید لوگو طلایی رو میگرفتیم ،اعلام کردند شما حقیقی هستید و باید شرکت ثبت کنید تا فرد حقوقی شوید که لوگو دائم دریافت نمایید !
2016-06-09_023632.jpg

آخر نمیدانیم انجمن علمی و تخصصی کاربر محور چه ربطی به ثبت شرکت دارد که انجام ثبت شرکت نیز ماه ها زمان و هزینه نیز می طلبد و بعدش هم باید وارد بازی تعامل با شرکاء و پرداخت مالیات شد !
اصلا متوجه نمی شوم چرا از ابتدا نگفتند باید شرکت حقوقی باشیم که از همان ابتدا وارد این جریانات نیز نشویم !
به همین دلیل از خیر گرفتن لوگو دائم از ستاد ساماندهی گذشتیم و منتظر پایان اعتبار همین لوگو موقت می باشیم .

2- لوگو تایید حساب درگاه واسط بانکی ( ضمانت پرداخت از درگاه زرین پال )
2016-06-09_025443.jpg

با کلیک بر روی این لوگو ، به سایت درگاه واسط بانکی زرین پال متصل خواهید شد که در آنجا حساب متصل ما به بانک را تایید و ضمانت می نماید .
بدین معنی که خرید هایی که از سایت انجام می دهید ،در صورت نارضایتی یا عدم دریافت سفارش و عدم پاسخگویی ما ،از طریق این درگاه قابل اعتراض است و در صورت تایید شکایت شما ،مبلغ ارسالی شما از طریق این ضامن پرداخت به حسابتان بازگشت داده خواهد شد .
* از این درگاه برای پرداخت آنلاین مبالغ خرید محصولات در انجمن استفاده می شود .

3- لوگو تایید حساب درگاه واسط بانکی ( تجارت الکترونیک جهان پی )
2016-06-09_030137.jpg

با کلیک بر روی این لوگو ، به سایت درگاه واسط بانکی تجارت الکترونیک جهان پی متصل خواهید شد که در آنجا حساب متصل ما به بانک را تایید می نماید .
در حال حاضر برای این درگاه به صورت موقت مشکلاتی به وجود آمده و فیلتر نیز شده است . به همین دلیل فعلا اتصال این درگاه را با انجمن قطع نموده ایم .
* از این درگاه برای پرداخت آنلاین هزینه ارتقاء های سطح کاربری به VIP در انجمن استفاده می شد که بجای آن فعلا از زرین پال استفاده می نماییم .


4- لوگو تایید حساب درگاه واسط بانکی (Payline سامانه پرداخت اینترنتی )
trusted-logo.png

با کلیک بر روی این لوگو ، به سایت درگاه واسط بانکی Payline متصل خواهید شد که در آنجا حساب متصل ما به بانک را تایید می نماید .
در حال حاضر برای این درگاه به صورت موقت مشکلاتی به وجود آمده و فیلتر نیز شده است . به همین دلیل فعلا اتصال این درگاه را با انجمن قطع نموده ایم .
* از این درگاه برای افزایش موجودی در کیف پول برای خرید نرم افزارها در انجمن استفاده می شد که بجای آن فعلا از زرین پال استفاده می نماییم .5- لوگو ارتباط با واحد پشتیبانی ما در شبکه اسکایپ
skype logo1.png

با کلیک بر روی این لوگو ،تصویری برای شما نمایش داده می شود که نمایانگر صفحه اکانت اسکایپ ما می باشد و درون آن آیدی مربوط به حساب اسکایپ ما برای شما نمایش داده می شود .
با اضافه کردن آیدی فوق به حساب اسکایپ خود ،می توانید به راحتی با واحد پشتیبانی فروشگاه و انجمن ارتباط برقرار نمایید .
* در این بخش ثبت سفارشات و پیگیری محصولات انجام می پذیرد .
( در صورت نیاز به ارتباط صوتی رایگان با واحد پشتیبانی در این شبکه ،به صورت ذیل عمل نمایید :
skype.jpg6- لوگو ورود و ارتباط با واحد پشتیبانی ما در شبکه تلگرام
telegram poshtibani.png

با کلیک بر روی این لوگو ،مستقیما به صفحه گفتگو با واحد پشتیبانی ما در تلگرام متصل خواهید شد .
در صورت نیاز به گفتگو با این واحد در آینده ،پیشنهاد می شود آیدی فوق را به اکانت تلگرام خود اضافه فرمایید .
* در این بخش ثبت سفارشات و پیگیری محصولات انجام می پذیرد .7- لوگو ورود به کانال رسمی ما در تلگرام
2016-06-09_031837.jpg

با کلیک بر روی این لوگو ،مستقیم به کانال رسمی ما در تلگرام متصل خواهید شد و در صورت نیاز می توانید این کانال را به تلگرام خود اضافه نمایید .
* در این کانال ؛ اخبار ، اطلاعیه ها و پست های علمی از طرف انجمن و فروشگاه منتشر می گردد .8- لوگو ورود به پیج رسمی ما در فیسبوک
2016-06-09_031856.jpg

با کلیک بر روی این لوگو ،مستقیم به پیج رسمی ما در فیسبوک متصل خواهید شد و در صورت نیاز می توانید این پیج را به فیسبوک خود اضافه نمایید .
* در این پیج ؛ اخبار ، اطلاعیه ها و تصاویر و کلیپ های علم و فناوری از طرف انجمن منتشر می گردد .9- لوگو ورود به صفحه رسمی ما در اینستاگرام
2016-06-09_031921.jpg

با کلیک بر روی این لوگو ،مستقیم به پیج رسمی ما در اینستاگرام متصل خواهید شد و در صورت نیاز می توانید این پیچ را به اکانت خود اضافه نمایید .
* در این پیج ؛ اخبار ، اطلاعیه ها و پست های علمی از طرف انجمن و فروشگاه منتشر می گردد .10- لوگو ورود به صفحه رسمی ما در آپارات
2016-06-09_051650.jpg

با کلیک بر روی این لوگو ،مستقیم به پیج رسمی ما در آپارات متصل خواهید شد و در صورت نیاز می توانید با کلیک بر روی دگمه ( +دنبال کردن ) از کلیپ های جدیدی که در این کانال اشتراک می گذاریم در کانال خود مطلع شوید .
* در این کانال ؛ کلیپ های آموزشی انجمن و کلیپ های علم و فناوری از طرف انجمن منتشر می گردد .================================================
2016-06-09_103515.jpg

*** ما در حد توان جهت کسب رضایت شما عزیزان در 24ساعت شبانه روز و 7روز هفته حتی در روزهای تعطیل همراه و پشتیبان شما هستیم ***
جهت مشاهده شماره های تماس ما بر روی اطلاعات شماره حساب و تماس با ما کلیک نمایید .