• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

15 برنانه ازبهترینهای ورزش وتناسب اندام

در مجموع 1 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
عضویت
15 February 2016
ارسال ها
460
لایک ها
442
محل سکونت
تهران
C25K Couch to 5K by RunDouble
این برنامه همانطور که از نامش پیداست میتواند شما را از چاقی مفرط برهاند به طوری که بتوانید روزی 5 کیلومتر بدوید. این برنامه قادر است با برنامه MyFitnessPal ارتباط برقرار کند، آهنگ هایی که برایش در نظر میگیرید را هنگام دویدن برای شما پخش کند و آمار دقیقی از دویدن های شما را ثبت کند. برنامه همچنین دارای تمرینات ورزشی از پیش تعیین شده همچون از صفر تا 10 کیلومتر، از 5 کیلومتر تا 10 کیلومتر و نیمه ماراتون است که میتوانید از آنها به عنوان برنامه ورزشی خود استفاده کنید. نسخه رایگان برنامه حالت آزمایشی دارد و قیمت نسخه کامل آن 1.60 دلار است.


Calorie Counter – MyFitnessPal
ورزش کردن بسیار مهم است اما اگر رژیم غذایی مناسبی نداشته باشید نمیتوانید نتیجه لازم را از آن بگیرید. این برنامه یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام برای سیستم های اندرویدی است که به رژیم غذایی نیز توجه کرده است و میتواند میزان کالری مصرفی شما را نیز ثبت کند. برنامه دارای بانک اطلاعاتی با اطلاعات مربوط به 4 میلیون غذای مختلف است به طوری که شما بتوانید غذای مناسب خود را پیدا کنید و حساب دقیقی از کالری مصرفی خود داشته باشید. ضمنا برنامه دارای یک پورتال وب است که میتوانید از آن نیز استفاده کنید. نسخه حرفه ای برنامه را میتوانید به قیمت 99 سنت از درون نسخه رایگان آن خریداری نمایید.


Endomondo
وقتی صحبت از برنامه های تناسب اندام و ورزشی میشود Endomondo را میتوان بهترین بهترین ها دانست. شما با استفاده از این برنامه میتوانید همواره به آماری از تناسب اندام و عملکرد خود در زمینه انجام تمرینات ورزشی دسترسی داشته باشید، صحبت های انرژی بخش خود را ضبط کنید و برای دوستان تان ارسال کنید یا به صحبت های انرژی بخش آنها گوش دهید و خیلی کارهای دیگر. اشتراک ماهیانه برنامه 2.50 دلار است که با خرید آن میتوانید برنامه ورزشی خودتان را درست کنید، آمار و تحلیل ضربان قلب خود را ببینید، از شر آگهی های تبلیغاتی برنامه خلاص شوید و … این برنامه از جمله معروفترین برنامه های تناسب اندام است. ضمنا دارای وبسایتی نیز میباشد که از طریق آن میتوانید برنامه های ورزشی خود را از رایانه شخصی تان نیز دنبال کنید.


FitNotes Gym Workout Log
بسیاری از برنامه های تناسب اندام برنامه های ورزشی از پیش تعیین شده دارند که شما را ملزم به انجام آنها میکنند اما این برنامه دقیقا خلاف آن را انجام میدهد یعنی به شما اجازه میدهد هر تمرین ورزشی که خودتان دوست دارید انجام دهید و آمار آن را نیز داشته باشید. البته برنامه دارای بانک اطلاعاتی تمرینات ورزشی مختلف میباشد که میتوانید تمرین مورد علاقه تان را از بین آنها انتخاب کنید. در اصل شما میتوانید برنامه ورزشی تان را کاملا مطابق با نیازهای خود طراحی کنید. این برنامه کاملا رایگان است و هیچ گونه آگهی تبلیغاتی در آن نشان داده نمیشود. اگر به دنبال تناسب اندام به روش خودتان هستید حتما از این برنامه استفاده کنید.


Google Fit
برنامه ای برای نگه داشتن آمار فعالیت های ورزشی خود و میزان موفقیت تان در تناسب اندام، این برنامه که ساخت گوگل است رویکردی کمینه تر (مینیمال تر) نسبت به سایر برنامه هایی که در اینجا معرفی میشوند دارد ولی این به معنای ضعف آن نیست. در واقع اگر شما به دنبال برنامه ای هستید که هم کارایی بالایی داشته باشد و هم شما را خیلی درگیر خود نکند ما این برنامه را به شما پیشنهاد میدهیم. برنامه کاملا رایگان است و هیچ گونه خرید درون برنامه ای نیز در آن لحاظ نشده است. علاوه بر این سازگاری آن با اندروید پوششی (نسخه ای از اندروید که برای ساعت های هوشمند طراحی شده است) از سایر برنامه هایی که در اینجا به آنها میپردازیم بیشتر است.


Ingress
هنوز نمیدانیم که آن را یک برنامه بنامیم یا یک بازی! اما Ingress هر چه که باشد با رویکرد سرگرم کننده و بازی گونه خود میتواند شما را وادار به فعالیت و ورزش کند. در این برنامه بازی هایی در نظر گرفته شده اند که مستلزم دویدن، دوچرخه سواری و … در دنیای واقعی هستند. همه میدانیم که قدم اول یعنی بیرون رفتن از خانه برای انجام ورزش ساده ای همچون دویدن یا حتی پیاده روی سخت ترین قدم است اما این برنامه همین کار را در قالب یک بازی تبدیل به کاری مفرح برای شما میکند. در بازی که برای شما در نظر گرفته شده باید به بیرون از خانه بروید به این طرف و آن طرف بدوید و پورتال های هک دشمن را غیرفعال کنید! علاوه بر این ماموریت های مختلف دیگری نیز در بازی هست که انجام همه آنها مستلزم فعالیت بدنی است. شما حتی میتوانید ماموریت های خودتان را درست کنید و انجام دهید.


JEFIT Workout Exercise Trainer
یکی از بهترین برنامه های رایگان که در یک کلام میخواهد مربی ورزشی شما باشد و دلیلی هم نیست که مانع آن شوید! این برنامه حاوی بیش از 1300 حرکت ورزشی است که انجام همه آنها را در قالب انیمیشن های ساده به شما نشان میدهد. برنامه دارای برنامه های ورزشی برای تناسب اندام نیز هست و میتواند آمار مربوط به تناسب اندام شما را نیز نگه دارد. همچنین شما میتوانید به شبکه اجتماعی افرادی که از این برنامه استفاده میکنند نیز بپیوندید. وبسایت برنامه هم به شما کمک میکند تا بتوانید آمار فعالیت های ورزشی و تناسب اندام خود را از هر جایی دنبال کنید.


RunKeeper
برنامه ای با تمرکز روی ورزش دو که خیلی ها از آن استفاده میکنند. این برنامه علاوه بر نگه داشتن آمار دویدن های شما میتواند مسیرهایی را برای دویدن شما تعیین کند، آمار عملکرد شما را نگه دارد، برنامه هایی ورزشی برایتان درست کند و با دستگاه های سنجش ضربان قلب نیز سازگار است. البته برنامه به غیر از ورزش دو تمرینات ورزشی دیگری را نیز شامل میشود ولی تمرکز آن همانطور که گفته شد روی دویدن است. اگر شما اهل دوی ماراتون هستید یا حتی میخواهید بخشی از آن را تجربه کنید باز هم میتوانید از مسیرهای دوی ماراتون این برنامه استفاده کنید. ضمنا برنامه قابلیت ارتباط با دیگر برنامه های تناسب اندام که برخی از آنها در این مقاله آورده شده اند و همچنین اتصال به برخی سخت افزارهای تناسب اندام را نیز داراست.


Runtastic Running and Fitness
یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام با هزاران کاربر و امکان تعیین موقعیت مکانی شما در حین دویدن، پیاده روی و دوچرخه سواری با استفاده از جی پی اس گوشی یا تبلت تان، این برنامه قادر است آمار فعالیت های ورزشی و تناسب اندام شما را در قالب نمودارهای مختلف نشان دهد و پیشخوان هایی (پنل هایی) دارد که شما میتوانید به دلخواه خود آنها را تغییر دهید به طوری که فقط اطلاعاتی را به شما نشان دهند که به آنها نیاز دارید. همچنین برنامه از اندروید پوششی (نسخه ای از اندروید برای ساعت های هوشمند) نیز پشتیبانی میکند و میتواند با برنامه های معروف پخش موسیقی نیز ارتباط برقرار کند به طوری که شما بتوانید در حین ورزش به موسیقی نیز گوش دهید. علاوه بر این برنامه دارای افزونه ای است که امکان ارتباط آن را با ساعت های هوشمند سونی نیز فراهم میاورد.


Workout Trainer
با هزاران تمرین رایگان و برنامه های تمرین پریمیوم که به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندامتان کمک می کند، بهترین شکل زندگی خود را داشته باشید. Workout Trainer یک برنامه برتر برای اندروید است – حالا آن را دانلود کنید!


مربیان شخصی تایید شده شما، از طریق راهنمایی های کامل دستورالعمل های زمان بندی شده، صوتی، تصویری و ویدئویی گام به گام همراه با پشت گرمی شما را راهنمایی می کنند! چه در حال انجام تمرینات وزن بدن در خانه یا بلند کردن وزنه ها در بدنسازی هستید، Skimble Workout Trainer یک همراه تناسب اندام نهایی است. شما همچنین می توانید منطقه تمرکز خود را انتخاب کنید و برای رسیدن به عضلات شکم شش تکه، کاهش وزن، بهبود دویدن خود، تمرین یوگا و بیشتر از این برنامه استفاده کنید.


Workout Trainer برای کسانی که می خواهند بدون استفاده از هر گونه تجهیزات ورزشی خوش اندام باشند ایده آل می باشد. همچنین برای کسانی که از تاباتا، تمرین شدید اینتروال (HIIT)، تمرینات زمان بندی شده، CrossFit WOD و تمرین 7 دقیقه ای علمی لذت می برند عالی است.


Workout Trainer بهترین برنامه برای کمک به شما در مواجه شدن با اهداف خود و ایجاد انگیزه می باشد.


Sworkit Personal Trainer
Sworkit Pro Personal Trainer به عنوان یک مربی شخصی عمل می کند. این نرم افزار همانند یک مربی همیشه شما را تحت نظر خواهد داشت و می توانید با استفاده از آن تمریناتتان همیشه پیگیری کنید. این نرم افزار به ویژه برای کسانی که زمان کافی برای مراجعه به باشگاه ندارند را می توان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها دانست.


این نرم افزار دارای مجموعه ای از تمرینات می باشد که شما می توانید طبق اصولی که در Sworkit Pro Personal Trainer نمایش داده شده است، آنها را انجام دهید. همچنین یک سری ویدئو آموزشی نیز در این نرم افزار وجود دارد که امکان انجام تمرینات را به صورت عملی برایتان فراهم خواهد کرد. این ویدئوها با کیفیت بالایی نیز آماده شده اند که جزئیات انجام حرکات را نیز به خوبی نمایش خواهند داد.Strava Running and Cycling
نرم افزاری برای پیگیری دوچرخه سواری توسط GPS، تجزیه و تحلیل عملکر خود و ثبت و مقایسه رکورد خود با دوستان و مردم محلی می باشد. پیگیری مسافت، سرعت، ارتفاع و کالری مصرف شده، مشاهده نقشه مسافت طی شده توسط شما، بدست آوردن اطلاعات ضربان قلب توسط سنسورها، مقایسه خود با ورزشکاران هم سن و هم وزن خود و … از امکانات این برنامه می باشد.


Sports Tracker Running Cycling
نرم افزاری برای ورزش دوستان ،نرم افزار Sports Tracker مدیریت ورزش را در اختیار کاربر می گذارد .این نرم افزار با داشتن gps ، مناسب برای ورزش های دوچرخه سواری، اسکی، اسنوبورد، قایقرانی، پرواز و … است. این نرم افزار بصورت زنده به شما اطلاعات را می دهد همچنین این اطلاعات ها شامل سرعت، فاصله، ارتفاع، ضربان قلب، تنفس و … همراه با ارزیابی آن ها می باشد.


Progression
برنامه‌ی سلامت و تناسب اندام!
اگر به فکر کاهش وزن خود هستید، این برنامه به شما در برنامه‌ریزی ورزش کمک می‌کند. در روزهای مختلف برنامه‌ی ورزشی تنظیم کنید و مطابق آن شروع به تمرین کنید. میزان ورزشی را که انجام داده‌اید را بر روی نمودار ببینید. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان همگام‌سازی آن با دراپ‌باکس و Back up گرفتن از اطلاعات ورزشی‌تان است.


Pocket Yoga
اگر شما هم از علاقه مندان به یوگا هستید و دوست دارید همواره این حرکات را در هر جایی تمرین کنید ما برای شما نرم افزار Pocket Yoga را آماده دانلود کرده ایم ، یک بسته بی نظیر برای انجام و تمرین حرکات یوگا در هر جایی !
نرم افزار حرکات یوگا را در سه سط با سه Level مختلف و در مجموعه 27 جلسه راهنمایی می کند. تفسیر صوتی و تصویری هر مرحله ، حرکات مصور و انیمیشنی و یک فرهنگ لغت برای مزایای هر حرکت از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد که در ادامه به صورت کامل به ویژگی های برتر این نرم افزار خواهیم پرداخت. نرم افزار قابلیت نصب روی اندروید 2.2 به بالا را داراست.
 

nasimpanahi

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
عضویت
6 July 2020
ارسال ها
3
لایک ها
0
محل سکونت
تهران
سلام من مربی بدنسازی ام می خواستم امروز راجب مکمل های بدنسازی صحبت کنم تا اگر کسی اطلاعات نداره گمراه نشه
دوستان مکمل های بدنسازی دقیقا همون پروتئین های مورد نیاز بدن هستن و هیچ ضرری برای بدن ندارن
پس اصلا گول خیلی حرف هارو نخورید.
مکمل های ورزشی نه تنها برای بدن عالی و موثرن بلکه به بهبود عملکرد بدنم کمک می کنن
یکی از بهترین مکمل هایی که خودم استفاده کردم و نتیجه شو دیدم و می خوام بهتون معرفی کنیم و اگر سوالی داشتید از خودم بپرسید
پودر مکمل گینر بسیار پروتئین خوبیه و برای بدن مفیده شما با ورزش کردن یا حتی کار کردن تو خونه می تونید این مکمل و مصرف کنید.
ما توی بازار و داروخونه ها مکمل های زیادی داریم و ممکنه شما با چندتاشون اشنا باشید ولی یکی از فوق العاده ترین مکمل هایی که می تونم بگم فقط اگر امتحان کنید تاثیرشو میبیند
این مکمل ریکاوریتون میکنه و خستگی و از بدنتون دور میکنه
اسم این مکمل پودر یا قرص گلوتامین هست با مصرف این مکمل نظراتتون و بهم بگید ممننم از همتون ک مطالبم و خوندید