• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

گفتگو صحبتی باشمااسپم دهنده عزیز!

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
عضویت
15 February 2016
ارسال ها
461
لایک ها
451
محل سکونت
تهران
سلام تعدادی ازانجمن ها هستند که تبلیغات درامضا و... آزاداست ولی بعضی ازانجمن ها تبلیغات درآن غیرقانونی وغیرمجازهستد مثل انجمن 220ولت که این کاربرای پربارترشدن انجمن لازمه -مثلا شما سرچ کنی مبدل برق یه صفحه بازمیشه با انواع تبلیغ وبرند که این باعث میشود کاربرانجمن راترک کرده ودیگربرنگرددو... ولی بازانجمن 220ولت شرایطی رابرای تبلیغ درخود فراهم کرده که می توانید بهدراینجا مراجعه فرمایید .
ولی چرا من میگم این نوع تبلیغات وبازاریابی اینترنتی اسپم است؟
اسپم یا جفنگ نوعی حرف بی ربط است که دربرخی ازموارد باعث بی احترامی به درک خواننده می شود، مخاطب 220ولت اهل دانش ویادگیری ویاددادن ونشرعلم است که نوشتن تبلیغات اینترنتی که بعضی هاش هم که خوندم اصلا متنی خوب ندارد همچنین فاقد زیبای درمتن ورنگ بندی است لذا از شما درخواست می شود درمرحله اول ازتبلیغات چه درحالت متنی چه در امضا خودداری کنیدواگرخواستید تبلیغ کالای خودرا کنید ازاین قسمت که تبلیغ درآن رایگان است استفاده کنید.
نکته دیگر :
لطفا بایک اسم ثبت نام کنید ،بعضادیده شده کاربری بادواسم ثبت نام کرده مثلا می توان همین تبلیغ کنندگان رانام برد.