• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گرد . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

پیام مدیریت درباره تاریخچه ما

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
عضویت
21 October 2015
ارسال ها
869
لایک ها
901
محل سکونت
مشهد / شهر عشـــق
سلام !
در این بخش توضیحات خلاصه اما کامل از تاریخچه چند سال گذشته را برای عزیزانی که دوست دارند اطلاعات بیشتری از ما داشته باشند را ذکر می کنیم .

ما قبلا یک شرکت سهامی خاص بودیم !
{www.220volt.ir} (5).jpg

سخنی کوتاه درباره شرکت سابق :

در سال 1391 ابتدا با تاسیس شرکت سهامی خاص که عمده فعالیت آن طراحی ،تولید نظارت و اجرای سیستم های روشنایی و نورپردازی بود کار خود را آغاز کردیم .

تصویر نمونه از پروژه های نورپردازی انجام شده :
نورپردازی ویلاژ توریست مشهد
{www.220volt.ir} (2).jpg

مجلل ترین هتل ایران ( هتل مجلل درویشی )
نورپردازی کل بازار هتل ،بخشی از پارکینک و چترهای کششی تراس هتل
{www.220volt.ir} (3).jpg


نورپردازی نماهای آپارتمان های مختلف
{www.220volt.ir} (4).jpg

همزمان با فعالیت های خود در حوزه روشنایی و نورپردازی و کسب رزومه های کاری بسیار قوی در این زمینه ،گروه فنی مهندسی ما کار خود را بر روی طراحی و ساخت نوآورانه آبنمای موزیکال که قابلیت پرتاب آب لوله مانند و یکپارچه را داشت شروع نمود .

در جهان تنها 3کشور تکنولوژی ساخت این دستگاه را داشتند ،که ما پس از یک سال تلاش و بدون مهندسی معکوس با تکنولوژی بهتر ، موفق به ساخت آن شدیم .

وجالب آنکه قیمت تمام شده دستگاه ما نسبت به سایر کشور ها 45برابر کمتر بود .

{www.220volt.ir} (1).jpg


با از ارائه این دستگاه به مرکز رشد و پارک علم و فناوری ،پس از گذراندن چند ماه مراحل و دفاعیات مختلف از ما با پرداخت وام های متعدد برای ساخت بیشتر و بهتر این دستگاه حمایت به عمل آمد .

همچنین شرکت ما تحت پوشش پارک علم و فناوری ،موفق به کسب گواهینامه فناور شد که پس از آن نیز دانش بنیان شد و امتیازات مختلفی اعم از 15سال معاف مالیاتی و عدم اعمال قوانین تحریم ها برای واردات یا صادرات و ده ها امتیاز دیگر کسب نمود .

پس از گذشت دوسال از افتتاح شرکت ،با دیدن کم کاری و کم لطفی های شرکاء ،برای پیشرفت سریع تر و بهتر ،سِمَت ،ریاست و سهام خود را با تمام امتیازات و وسایل واگذار نمودم و با کوله بازی از تجربه ، با هدف آموزش و گسترش فعالیت در سطح کشور ،گام در طراحی ،ساخت و تاسیس فروشگاه و انجمن های برق و الکترونیک که امروز شاهد آن هستید گرفتم .


سختی کوتاه درباره انجمن ها :

در طراحی این انجمن سعی شده است که تمامی امکانات مورد نیاز کاربران برای آنها فراهم گردد که در حال حاضر امکانات انجمن ما دو تا سه برابر امکانات سایر انجمن های برق و الکترونیک کشورمان می باشد .

از نظر گستردگی مطالب ؛ تمامی گرایش های برق ، الکترونیک ،کنترل ،مخابرات و کامپیوتر را دربر گرفته است .

همچنین بسیار مفتخر هستیم که اولین و تنها انجمن برق و الکترونیک در سطح کشور هستیم که انجمنی تخصصی مختص به اساتید و دانشجویان / معلمین و دانش آموزان در نظر گرفته و از حضور اساتید و معلمین مجرب و دانشجویان و دانش آموزان در این سایت بیشتر بهره می بریم که در نتیجه بار علمی سایت بسیار سنگین تر خواهد بود.

در کنار آنها نیز انجمن های آپلود و دانلود ، تعمیرات ،روشنایی و نورپردازی ،تابلوهای تبلیغاتی ،مدار چاپی و .... جهت رفع کلیه نیازهای کاربران نیز قرار داده شده است .

بعد از این ده ها انجمن تخصصی و آموزشی ،انجمن دیگری به نام زنگ تفریح نیز در نظر گرفته شده است تا کاربران عزیز در هنگام احساس خستگی ،در آنجا لحظاتی خوب را در کنار سایر کاربران سپری کنند .

در آخرین بخش انجمن ، پنجره ای برای گفتگوی سریع بین اعضا قرار داده شده که به کمک آن میتوانید سوالات غیر تخصصی یا گفتگو های دوستانه با سایر کاربران داشته باشید .

کلیه انجمن ها توسط چندین مدیر ،که هرکدام در تخصص خود دارای امتیازات مدیرتی مختلف می باشند به طور مداوم مدیریت می شود .این مدیریت جهت نظم دادن و متعادل نگه داشتن کانون انجمن که شامل صد ها یا هزاران نفر کاربر خواهد بود می باشند .


با عضویت در این انجمن می توانید از بسیاری امکانات و اطلاعات مختلف استفاده کنید ،سوالات یا نیازهای نرم افزاری یا اطلاعاتی خود را مطرح کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط مدیران یا کاربران دیگر ،به نتیجه مطلوب برسید.

البته بهتر و زیباتر است که ضمن دریافت اطلاعات و رفع نیازهای خود در این انجمن ،نسبت به رفع نیاز های سایر کاربران نیز اقدام نمایید که اینکار باعث تعامل و جلب رضایت و خوشنودی آنها می شود که پی رو آن ،در جاهای دیگر یا سوالات دیگر همان کاربران به صورت جدی تر ،بهتر و سریعتر به شما در رفع مشکل یا نیازتان اقدام خواهند کرد .

پس با تبادل اطلاعات یا فراگیری و آموزش ،جزو کاربران مفید و محبوب انجمن قرار بگیرید .سخنی کوتاه درباره فروشگاه :

در سال1393فروشگاه اینترنتی برق و الکترونیک با صدها محصول را برای فروش محصولات شرکت راه اندازی نمودیم .
اما به دلیل آنکه برای هر تغییری وابسته به شرکت طراح آن بودیم و همچنین کافی نبودن امکانات و نداشتن ظاهر کاربر پسند ،و همچنین جدا شدن از شرکت ، کلیه فروشگاه را به همراه کلیه اطلاعات و محصولات آن ،به یکباره حذف نمودیم .

از آن پس خود اقدام به طراحی انجمنی با هدف قویترین و کامترین انجمن برق و الکترونیک در سطح کشور آغاز نمودم ، در کنار آن فروشگاه اینترنتی بسیار قوی و زیبا نیز طراحی نمودم تا ضمن نداشتن مشکلات قبل کمک هزینه ای برای پایداری خود انجمن باشد.
یعنی هدف از احداث فروشگاه اینترنتی برق و الکترونیک در کنار انجمن های برق و الکترونیک به این دلیل است که هزینه های تامین و نگهداری انجمن که مبالغ سنگینی هستند از طریق فروشگاه آن تامین شوند.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی آماده است اما دسترسی به آن را برای کاربران غیر فعال می باشد .

هدف آن است که ابتدا تمرکز بر روی انجمن های برق و الکترونیک باشد و پس از آنکه انجمن از نظر رضایت کاربران و بار علمی به مرحله مورد نظر رسید ،فروشگاه را نیز افتتاح و معرفی خواهیم کرد .

اما تا آن زمان امکان سفارش و خرید برای کاربران بدون نیاز به سایت فروشگاه میسر می باشد .

شیوه فعلی به این طریق می باشد که اگر محصولی مد نظر دارید ،با ما از طریق تلگرام یا تماس تلفنی ،نسبت به سفارش آن اقدام فرمایید تا در عرض 2 تا 3 روز در هر نقطه از ایران که باشید بسته ای شامل سفارشتان را تحویل بگیرید .

حتی این امکان وجود دارد که قبل از خرید ،از طریق پشتیبانی تلگرام ،تصویر محصول مورد نظرتان را از پشتیبان فروشگاه درخواست نمایید یا حتی از آن مشاوره بگیرید .

محصولاتی که در فروشگاه به فروش می رسد شامل :

-کلیه قطعات رباتیک

-کلیه قطعات الکترونیک

-انواع پروفیل و آلومینیوم

-کلیه لوازم تابلوهای تبلیغاتی

-آداپتور و منابع تغذیه سوئیچینگ

-کلیه لوازم و محصولات روشنایی و نورپردازی

-محصولات پروازی ،دریایی،خاکی ( برقی و سوختی )

-لوازم برقی و الکترونیکی خانه و آشپزخانه

-ابزارآلات اندازه گیری و ابزار دقیق

-ابزارآلات مکانیکی و مونتاژکاری

-لپ تاپ و لوازم جانبیارتباط سریع :
بر روی اطلاعات شماره حساب و تماس با ما کلیک کنید .
همچنین
پیام مدیریت - پشتیبانی ما در تلگرام کلیک کنید .


لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این نرم افزار در آدرس تایپیک ذیل با ما و دیگران به اشتراک بگذارید .

لازم به ذکر است جهت کسب رضایت کلیه مراجعه کنندگان ،در تمامی انجمن ها برای ارسال پست نیازی به ثبت نام نخواهید داشت.

با تشکر از همراهی شما
 

محمدعلی

همکار فرهنگی و نظارتی
عضو کادر مدیریت
همکار فرهنگی و نظارتی
کاربر فنی و مهارتی
عضویت
15 February 2016
ارسال ها
461
لایک ها
451
محل سکونت
تهران
سلام
یعنی الان نیستید کلا واگذار کردی؟ عمده محصولات وخدمات شما چی بود؟
 
آخرین ویرایش:

علی تحیری

عضو افتخاری
کاربر علمی و تخصصی
عضو انجمن 220ولت
کاربر VIP الماس
عضویت
25 February 2016
ارسال ها
647
لایک ها
1,121
محل سکونت
تهران تهران پارس
با سلام :
مهندس خسته نباشید، تاریخچه زیبای قعالیت های شما را مطالعه و از اندیشه والای شما در امر آموزش با تاسیس این سایت می ستایم. من نیز عاشق یاد دادن و یادگرفتن هستم.
امام صادق (ع) در حدیثی راجع به امر یاد دادن (آموزش) می فرماید:
تمام ثروت و دارایی های انسان که در این دنیا با حرص و طمع، جمع آوری می شود، بعد از مرگ، نیست و نابود و بی ارزش و در زندگی آخرت انسان و رهایی او عذاب الهی هیچ نقشی ندارند.

اما 3 چیز است که بعد از مرگ بدرد انسان می خورد.

1- اعمال خوبی که انسان در در دنیا انجام می دهد.
2- دانشی که در زمان حیات فرا گرفته اید.
3- دانشی که فرا گرفته اید و به دیگران بیاموزید و از آن آموختن جامعه سود ببرد.
 

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
عضویت
21 October 2015
ارسال ها
869
لایک ها
901
محل سکونت
مشهد / شهر عشـــق
سلام
یعنی الان نیستید کلا واگذار کردی؟ عمده محصولات وخدمات شما چی بود؟
درحال حاضر از شرکت به صورت رسمی جدا نشدم و هنوز ریاست آن را بر عهده دارم ولی طبق آخرین قراردادی که با هیات مدیره بستم ،دیگر هیچ مسئولیتی در قبال شرکت برعهده من نخواهد بود که خیالم از آن بابت راحت است .فعلا لوازم دفتر و اجناس را واگذار کردم و واگذاری سهام هنوز در مراحل قانونی در حال سپری شدن هست .
عمده محصولات ما روشنایی و نورپردازی بود که 90%آنها تولیدات خود ما بودند .حتی فرم های دکوراتیو پروژکتور را نیز خودمان به قالب سازی سفارش میدادیم و میساختیم .
پروژه هایی که با نظارت بنده انجام می شد ،کیفیت محصولاتی که میساختیم و دقت در نصب و اجرای آن ،رضایت تمامی کارفرمایان را کسب می نمود ولی متاسفانه در زمان هایی که نظارت را به سایر اعضا میسپردم ،کم کاری و پنهان کاری های زیادی صورت می گرفت . همین امر یکی از دلایل دلسردی بنده بود .

با سلام :
مهندس خسته نباشید، تاریخچه زیبای قعالیت های شما را مطالعه و از اندیشه والای شما در امر آموزش با تاسیس این سایت می ستایم. من نیز عاشق یاد دادن و یادگرفتن هستم.
امام صادق (ع) در حدیثی راجع به امر یاد دادن (آموزش) می فرماید:
تمام ثروت و دارایی های انسان که در این دنیا با حرص و طمع، جمع آوری می شود، بعد از مرگ، نیست و نابود و بی ارزش و در زندگی آخرت انسان و رهایی او عذاب الهی هیچ نقشی ندارند.

اما 3 چیز است که بعد از مرگ بدرد انسان می خورد.
1- اعمال خوبی که انسان در در دنیا انجام می دهد.
2- دانشی که در زمان حیات فرا گرفته اید.
3- دانشی که فرا گرفته اید و به دیگران بیاموزید و از آن آموختن جامعه سود ببرد.
آفرین مهندس . احسنت به شما و این طرز فکر زیبای شما

بنده نیز چون یکی از افرادی بودم که با حمایت و آموزش های بی توقع دوستان ،الکترونیک را در حد قابل قبولی فرا گرفتم ،همین امر باعث شده است که خودم بدون توقع ،از آموخته ها و تجربیاتم برای پیشرفت عزیزانی که خواهان پیشرفت در زمینه الکترونیک هستند گام های مختلفی بردارم .

همانطور که در ابتدای عضویت شما عزیزان ،در پیام تبریک یاد آور شدیم
هنر علم ؛ آموختن است
و هنرمند نیست کسی که علمش را تنها برای خود صرف کند

موفق و پیروز باشید