1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

سوال استفاده از آیسی نصب شده روی برد

شروع موضوع توسط armin ‏16 آگوست 2017 در انجمن انجمن AVR

1. armin

armin کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    5
    امتیاز دستاورد:
    3
    با سلام
    بنده یک برد رباتیک دارم که قلب اون آیسی ATMEGA 8Lهست. حالا من میخواستم بدونم آیا میشه این برد رو برنامه ریزی کرد و برای ساخت مدار های الکترونیک از ایسی اون استفاده کرد[​IMG]

بارگذاری...
  2. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیریت تبلیغات سایت عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    273
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    کلاس یازدهم
    دقیقا منظورتون چیه؟
    میخواین برنامه برد رو عوض کنید یا از آی سی برای راه اندازی برد دیگه ای استفاده کنین؟

3. armin

armin کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    5
    امتیاز دستاورد:
    3
    مثلا آیسی رو به یه سون سگمت وصل کنم وباهاش اعداد رو نمایش بدم
    سوال من اینه میشه این کار رو کرد اگه میشه چطور سون سگمت رو وصل کنم

4. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیریت تبلیغات سایت عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    273
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    کلاس یازدهم
    شدنی میشه ولی چند تا مساله هست
    یکی اینکه این آی سی اس ام دیه و خیلی راحت با الکتریسیته ساکن دست یا هویه های معمولی میسوزه و باید از هویه هوای گرم استفاده کرد
    یکی دیگه اینکه پروگرام کردن این آی سی ها به دلیل ریز بودن سخته
    هم اینکه اون خروجی های مشخص شده برای کارهای مشخصیه و بعید میدونم بشه باهاش کاری کرد
    و هم اینکه قطعات دیگه ای که روی برد هست روی کارکرد آی سی تاثیر میزاره و میتونه اختلال ایجاد کنه به نظرم یه آی سی atmega8 به قیمت ۳ هزارتومن بخرین خیلی بهتره و راحت تر

5. MehranChamani

MehranChamani مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل انجمن ها مدیریت کل فروشگاه

تشکرهای دریافتی:
    636
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    سلام
    اگر تولید کننده این برد ، آیسی رو قفل کرده باشه ، امکان برنامه ریزی مجدد براش میسر نیست
    در غیر این صورت ، میتونید برنامه سابق آیسی رو حذف و برنامه جدید رو براش پروگرام کنید .

بارگذاری...

این بخش را به اشتراک بگذارید :