1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
  بستن اطلاعیه

آموزشی کاربرد تگ‌های تیتر (heading) برای سئو :

شروع موضوع توسط minamgs ‏24 سپتامبر 2017 در انجمن برنامه نویسی و اینترفیس

Tags (کلمات کلیدی):
 1. minamgs

  minamgs کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

  ارسال ها:
  1
  تشکرهای دریافتی:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  همانطور که از اسم تگ تیتر پیداست، برای جدا کردن تیتر از سایر محتوای یک صفحه استفاده می‌‎شود. وب‌مسترها این تگ‌ها را به‌عنوان تگ Heading HTML می‌شناسند. مهمترین تگ تیتر، تگ H1 است و کمترین اهمیت را تگ H6 دارد. در کدنویسی به زبان HTML تگ‌های تیتر از H1 تا H6 به صورت درختی چیده می‌شوند. به این معنا که اگر یکی از این شماره تگ‌ها را جا بیاندازید (مثلا از ۱ به ۳ بروید) ساختار تیتر به هم می‌ریزد و این موضوع از لحاظ سئو در صفحه مناسب نیست.

  برای مثال، اگر سایت شما توسط یک تیتر در H1 و زیرتیتر آن در H3 معرفی شده باشد، سلسله مراتب شکسته خواهد شد، به این معنی که ساختار تیتر منطبق با اصول سئو نیست. کد نویسی باید مانند نمونه پایین باشد:

  <h1>تیتر اصلی صفحه</h1>
  <h2>تیتر داخلی اول</h2>
  <h3>زیرمجموعه‌ی تیتر داخلی اول</h3>
  <h2>تیتر داخلی دوم </h2>
  <h3>زیرمجموعه‌ی تیتر داخلی دو...
   
  سیدمحمدرضا هاشمی آزاد از این پست تشکر کرده است.
  بارگذاری...
بارگذاری...