1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

همفکری کمک در ساخت پاور بانک با باتری لپ تاپ

شروع موضوع توسط rezazare1234 ‏17 اکتبر 2017 در انجمن مدارات دیجیتال

1. rezazare1234

rezazare1234 کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    0
    امتیاز دستاورد:
    1
    آمورش ساخت پاور بانک با باتری لپ تاپ
    دوستان من یک باتری لپتاپ دارم
    میخوام ببینم فیشی تبدیلی هست که بدون ریز کردن باطری مستقیم وصلش کنم و از باتریش استفاده کنم؟

بارگذاری...
  2. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیریت تبلیغات سایت عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    273
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    کلاس یازدهم
    تا حالا مشاهده نکردم همچین چیزیو مگه اینکه دیتاشیت پین هاشو تو اینترنت پیدا کنین و خودتون یه کانکتور براش بسازین

3. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیریت تبلیغات سایت عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    273
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    کلاس یازدهم
    اگه مدل دقیق و شماره سریال باتری رو بگین بهتر میتونم کمکتون کنم

4. علی تحیری

علی تحیری ***** کاربر علمی و تخصصی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    770
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    کارشناس الکترونیک از کشور آمریکا
    با سلام:
    با توجه به این که باتری های لپ تاپ ولتاژی حدود 18 الی 20 ولت دارند و شما بخواهید بطور مستقیم و بدون جدا کردن باتری ها از هم این کار را انجام دهید می توانید از کانورتور های ولتاژ یا ماژول های تبدیل ولتاژ حدود 20 به 5 ولت استفاده کنید . چون ولتاژپاور بانک ها برای استفاده در گوشی ها 5 ولت می باشد. در فروشگاه های اینترنتی الکترونیک سرچ کنید.احتمالا پیدا می کنید.

بارگذاری...

این بخش را به اشتراک بگذارید :