1. کاربر مهمان ، ورود شما را به انجمن های علمی و تخصصی گروه های برق و رایانه 220ولت خیر مقدم می گوییم. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . اما در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید . لازم به ذکر است عضویت ساده و راحت است و در کمتراز30 ثانیه قابل انجام می باشد .همچنین امکان ثبت نام سریعتر با اکانت اینستاگرام شما فراهم شده است .
    بستن اطلاعیه

همفکری چطور الکترونیک کاربردی رو یاد بگیرم؟

شروع موضوع توسط n-najafi ‏24 فوریه 2018 در انجمن نیازمندی های متفرقه

1. n-najafi

n-najafi کاربر عضو کاربر عادی عضو انجمن 220ولت

تشکرهای دریافتی:
    0
    امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام
    من دانشجوی سال آخر رشته ی برق مخابراتم
    تو این چهارسال به خاطر تنبلی خودم و استادای عالی ای که داشتم می تونم بگم هیچی از برق یاد نگرفتم !
    ولی الان می خوام خودمو جمع و جور کنم و جبران کنم
    می خواستم بپرسم که شما منبعی برای یاد گرفتن الکترونیک به صورت کاربردی سراغ دارین یا نه؟ و اینکه به نظرتون اصلا باید از کجا شروع کنم؟ تو چه حوضه ای کار کنم که بعدا بشه یه کاری ام پیدا کرد؟
    در مورد علاقه ام تقریبا به همه ی مباحثش علاقه دارم :grin: هرچند بیشتر علاقه ام به برنامه نویسی و مخابرات دیجیتال هستش
    ممنون میشم راهنماییم کنین

بارگذاری...
  2. مهران چمنی

مهران چمنی مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل انجمن ها مدیریت کل فروشگاه

تشکرهای دریافتی:
    795
    امتیاز دستاورد:
    93
    تحصیلات:
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    سلام دوست عزیز
    بهترین کار چسبیدن به دوره کار آموزی هست و باید بهانه ای باشه براتون جهت یادگیری مسائل عملی
    برنامه نویسی هم میتونید کتاب های علی کاهه رو مطالعه کنید که به زبان ساده و روان نوشته شده است و بنده نیز از همان کتاب ها شروع کرده ام و کتابهاشون به محض چاپ فروش می روند که بهتر است دنبال کتاب های دست دوم اون باشید .
    نرم افزار پروتئوس و پروتل و همچنین ++C یا VB.NET رو یاد بگیرین
    در خونه نیز میز کارگاهی کوچکی رو کم کم تهیه کنید تا بتونین به صورت عملی نیز تمرین و شروع به ساخت نمایید

محمدعلی از این پست تشکر کرده است.
  3. سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد مدیر ارشد انجمن ها عضو کادر مدیریت مدیریت تبلیغات سایت متصدی کانال انجمن در آپارات کاربر VIP الماس

تشکرهای دریافتی:
    320
    امتیاز دستاورد:
    63
    تحصیلات:
    کلاس دوازدهم
    کار عملی کار عملی کار عملی!
    همونطور که مهندس چمنی فرمودن دوره های کارآموزی بسیار موثر است و الکترونیک را به صورت لذت بخشی به شما یاد میده
    نرم افزارای شبیه ساز مدارات الکترونیک هم بسیارعالی اند و کمک میکنن قبل از اینکه پروژه رو تو واقعیت عملی کنین تو اون نرم افزارا تستش کنین
    مخصوصا برای شما که میخواین یاد بگیرین
    اگر بدون شبیه سازی اقدام به طراحی و ساخت کنید ، خدا رو چه دیدین شاید مدار تو واقعیت خراب شد و پول و وقتی که برای ساختش گذاشتین از بین رفت

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏25 فوریه 2018
بارگذاری...