• کاربر مهمان ،حجم مصرفی اینترت و دانلود شما از این انجمن به صورت نیم بها محاسبه می گردد. جهت ارسال پاسخ یا سوال در انجمن ،نیازی به ثبت نام ندارید . در صورتی که این سایت مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته است ،لطفا با عضویت در سایت ،به جمع ما بپیوندید .
منتظر افتتاح فروشگاه اینترنتی جدید ما باشید . فروشگاه AZAX به زودی افتتاح خواهد شد .

همفکری چطور الکترونیک کاربردی رو یاد بگیرم؟

در مجموع 0 کاربر از این موضوع بازدید داشته است دیدن جزئیات

هم اکنون 1 نفر شامل 0عضو و 1مهمان در حال مشاهده این موضوع است

n-najafi

کاربر عضو
عضو انجمن 220ولت
کاربر عادی
لایک ها
0
با سلام
من دانشجوی سال آخر رشته ی برق مخابراتم
تو این چهارسال به خاطر تنبلی خودم و استادای عالی ای که داشتم می تونم بگم هیچی از برق یاد نگرفتم !
ولی الان می خوام خودمو جمع و جور کنم و جبران کنم
می خواستم بپرسم که شما منبعی برای یاد گرفتن الکترونیک به صورت کاربردی سراغ دارین یا نه؟ و اینکه به نظرتون اصلا باید از کجا شروع کنم؟ تو چه حوضه ای کار کنم که بعدا بشه یه کاری ام پیدا کرد؟
در مورد علاقه ام تقریبا به همه ی مباحثش علاقه دارم :grin: هرچند بیشتر علاقه ام به برنامه نویسی و مخابرات دیجیتال هستش
ممنون میشم راهنماییم کنین

مهران چمنی

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل انجمن ها
مدیریت کل فروشگاه
لایک ها
804
با سلام
من دانشجوی سال آخر رشته ی برق مخابراتم
تو این چهارسال به خاطر تنبلی خودم و استادای عالی ای که داشتم می تونم بگم هیچی از برق یاد نگرفتم !
ولی الان می خوام خودمو جمع و جور کنم و جبران کنم
می خواستم بپرسم که شما منبعی برای یاد گرفتن الکترونیک به صورت کاربردی سراغ دارین یا نه؟ و اینکه به نظرتون اصلا باید از کجا شروع کنم؟ تو چه حوضه ای کار کنم که بعدا بشه یه کاری ام پیدا کرد؟
در مورد علاقه ام تقریبا به همه ی مباحثش علاقه دارم :grin: هرچند بیشتر علاقه ام به برنامه نویسی و مخابرات دیجیتال هستش
ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام دوست عزیز
بهترین کار چسبیدن به دوره کار آموزی هست و باید بهانه ای باشه براتون جهت یادگیری مسائل عملی
برنامه نویسی هم میتونید کتاب های علی کاهه رو مطالعه کنید که به زبان ساده و روان نوشته شده است و بنده نیز از همان کتاب ها شروع کرده ام و کتابهاشون به محض چاپ فروش می روند که بهتر است دنبال کتاب های دست دوم اون باشید .
نرم افزار پروتئوس و پروتل و همچنین ++C یا VB.NET رو یاد بگیرین
در خونه نیز میز کارگاهی کوچکی رو کم کم تهیه کنید تا بتونین به صورت عملی نیز تمرین و شروع به ساخت نمایید

سیدمحمدرضا هاشمی آزاد

مدیر ارشد انجمن ها
عضو کادر مدیریت
مدیریت تبلیغات سایت
متصدی کانال انجمن در آپارات
کاربر VIP الماس
لایک ها
327
کار عملی کار عملی کار عملی!
همونطور که مهندس چمنی فرمودن دوره های کارآموزی بسیار موثر است و الکترونیک را به صورت لذت بخشی به شما یاد میده
نرم افزارای شبیه ساز مدارات الکترونیک هم بسیارعالی اند و کمک میکنن قبل از اینکه پروژه رو تو واقعیت عملی کنین تو اون نرم افزارا تستش کنین
مخصوصا برای شما که میخواین یاد بگیرین
اگر بدون شبیه سازی اقدام به طراحی و ساخت کنید ، خدا رو چه دیدین شاید مدار تو واقعیت خراب شد و پول و وقتی که برای ساختش گذاشتین از بین رفت

آخرین ویرایش توسط مدیر: